Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veture > Shieldix

Shieldix – Mbrojtësit e dyerve të makinës

Kombinimi revolucionar i 4 mbrojtësve me fibër karboni për pragjet e makinës suaj. Ka një përshtatje universale për të gjitha llojet e automjeteve dhe mbrojtje të madhe për dyert e makinës pasi thith goditjet dhe parandalon gërvishtjet.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6180Lek
3090Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Përshtatje universale për të gjitha llojet e makinave

Ato jastëkët e dyerve janë bërë me një përshtatje universale për të gjitha llojet e makinave. Pavarësisht nëse keni një makinë të vogël, një kamion ose një kamionçinë, ato jastëkë me fibër karboni do të përshtaten në mënyrë të përkryer në makinën tuaj.

Duhen vetëm disa minuta për të instaluar mbrojtëset

Të gjithë mbrojtësit e fibrave të karbonit vijnë me vetë ngjitës të fortë. Ngjisni mbrojtëset në një sipërfaqe të kërkuar, shtypni me dorë dhe më pas kaloni mbi to edhe një herë me kruese.

Sipërfaqe jo rrëshqitëse

Mbrojtësit e fibrave të karbonit kanë një sipërfaqe që nuk rrëshqet. Nëse i vendosni në pragjet e makinës, gjatë motit të lagësht mund t'i shkelni, pa u shqetësuar për rrëshqitje.

Lehtë për tu mirëmbajtur

Kur mbrojtësit e karbonit ndoten, thjesht merrni një leckë të lagur dhe fshijini ato. Ata nuk kërkojnë ndonjë kujdes shtesë pasi të vendosen.

Mbrojtësit Shieldix nuk do të dëmtojnë bojën e makinës suaj

Nëse vendosni të hiqni mbrojtëset dhe të vishni një ngjyrë tjetër nuk do të jetë problem. Ju lehtë mund t'i hiqni mbrojtëset e fibrave të karbonit duke përdorur një tharëse flokësh që nuk do të dëmtojë bojën e makinës suaj.

Foto e produktit në 360 °

Parandalon dëmtimin e makinës

Ato ngjitëse kanë mbrojtje të lartë për dyert e makinës, thithin goditjet dhe parandalojnë gërvishtjet në bojë.

2 në 1 - mbrojtje dhe prekje personale në makinë

Tekstura e fibrës së zezë mund të dekorojë makinën tuaj dhe të nxjerrë në pah disa nga linjat e mprehta. Janë grada perfekte dhe mund të vendosen në pragun e derës dhe anash, kutinë e pasme të pasme, mbulesën e kutisë së bishtit, parakolpin, pasqyrën e pasme, etj.

E shkëlqyeshme për mbulimin e dëmtimeve ekzistuese të bojës

Në vend që të paguani për fiksimin e bojës, ato mbrojtëse mund të përdoren për të mbuluar dëmet ekzistuese dhe për të parandaluar përhapjen e tyre.

Bërë nga materiale të papërshkueshme nga uji dhe rezistente

Ngjitëset me fibër karboni janë bërë për të qëndruar gjatë gjithë jetës. Falë materialeve të tyre rezistente ndaj nxehtësisë dhe të papërshkueshme nga uji, ato jastëkë do të mbrojnë makinën tuaj në të gjitha kushtet e motit.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ata mbrojtës janë të mrekullueshëm! I vendosa në pragjet e makinës sime, për të mbrojtur bojën nga dëmtimet.

Zygmund - Durrës

Ata mbrojtës ishin aq të lehtë për t'u instaluar, saqë me to mbulova disa gërvishtje të vogla në dyert e makinës sime.

Fatlind - Tirana

Mbrojtësit me fibër karboni u përzien në mënyrë të përkryer me makinën time dhe ishin shumë të lehta për t'u instaluar.

Hoohi - Elbasan

Shumë mirë !!!! Mbrojtje absolute për ngjyrën e makinës!!!

Arti - Shkodër

Shieldix - Mbrojtës për derën e makinës

Një grup me 4 mbrojtëse revolucionare të pragut të makinës do t'ju ndihmojë të mbani pamjen e tyre krejt të re për vitet në vijim!

6180Lek 3090Lek
shuma:

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,840Lek /copë

3x  1,423Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

4 mbrojtës makinash me fibër karboni

Materiali:

Fibër karboni

Ngjyra:

E zezë

Përmasat:

Rripa më të gjatë 6.8x60 cm; shirita më të shkurtër 6.8x40cm

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt