Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet & Fitnes > Shappies

Shappies - dollakë me efekt sauna

Dollakë moderne me efekt sauna që ndihmojnë në formësimin e trupit. Ato janë bërë nga një material i veçantë elastik që mban gjithçka në vend, nxjerr në pah atributet dhe fsheh tepricat.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7180Lek
3590Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Shappies

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Efekt i fortë sauna

Dollakët për formësimin e trupit, me bel të lartë dhe të dizajnuara posaçërisht për të mbajtur gjithçka në vend, ofrojnë një efekt të fuqishëm sauna, pavarësisht nëse jeni duke u stërvitur, duke ecur apo duke u relaksuar.

Ideale për stërvitje

Pjesa e brendshme e dollakës është e veshur me një material të veçantë që imiton efektin e një sauna dhe ky efekt është më i theksuar gjatë aktivitetit fizik.

Korse shtesë për belin

Materiali i fortë do të mbajë gjithçka në vend, veçanërisht për shkak të korseve në bel që do t'ju mbulojnë barkun dhe do ta bëjnë figurën tuaj më të ngushtë vizualisht.

E pershtatshme per ju

Këto dollakë kanë një korse që mund ta rregulloni. Mbërthejeni lehtësisht në 1. 2 ose 3. ndërroni marshin dhe shijoni pa ndjenjën e sikletshme të shtrëngimit dhe frikën e rënies.

Të rehatshme për tu veshur

Dollakat e dizajnuara në mënyrë moderne janë të përshtatshme për çdo rast. Ata do t'ju bëjnë të dukeni vizualisht më të dobëta në çdo kohë!

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,290Lek /copë

3x  1,857Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :

Foto e produktit në 360 °

Shifra vizuale më e ngushtë

Me këto dollakë, beli, kofshët dhe këmbët tuaja do të duken vizualisht më të holla në çdo veshje.

Të rehatshme për tu veshur

Materiali cilësor dhe i rehatshëm i këtyre dollakave do t'ju sigurojë rehati nëse jeni duke ecur me to, duke parë TV apo duke u stërvitur.

Fshehni tepricën në një çast

Për shkak të korsesë së rregullueshme në bel dhe materialit nga i cili janë bërë, këto dollakë do të fshehin menjëherë tepricat për të cilat nuk jeni krenarë.

Ndiqni linjën e çdo forme trupore

Shtrirja dhe materiali i veçantë i këtyre dollakave do të ndjekin vijën e trupit tuaj, duke theksuar atributet tuaja.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ky efekt sauna është vërtet i mrekullueshëm! Unë nuk paguaj për të shkuar në saunë, sepse tani e arrij këtë efekt në mënyrë të synuar dhe të lehtë me këto dollakë.

Sara - Tirana

Kur i vesh, ndihem vërtet i pashëm, i ngushtë dhe në të njëjtën kohë kam fshehur tepricat me të cilat kam luftuar gjithmonë.

Midori - Durrës

Ndihem mirë në to. I vesh në shtëpi ose gjatë ecjes, dhe tani kam filluar të shkoj në palestër, kështu që i përdor edhe gjatë stërvitjes.

Megumi - Shkodër

Ndjeheni dhe dukeni tërheqëse
  • Efekti i menjëhershëm i një figure më të ngushtë vizualisht
  • Femërore dhe e pashme sa herë që i vishni
  • Qëndrueshme dhe me cilësi të lartë
  • Mbuloni mangësitë në çast
  • Me cilësi të lartë dhe jetëgjatë

Ata vizualisht fshehin barkun dhe tepricën

Ndjehuni mirë dhe shijoni pamjen e re dhe vizualisht më të hollë të figurës sa herë që vishni këto dollakë.

NGAJSHME

MODERNE

E RREGULLUESHME

CILËSISË

Përshkrimi:

Përshkrimi Këllakë për formësimin e trupit me efekt sauna

Materiali:

90% poliestër, 10% material elastik

Përmasat:

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Ngjyra:

E zezë

PARALAJMËRIM:

Këllakët nuk janë të përshtatshëm për hekurosje.

SHËNIM:

Veshja e dollakave gjatë aktivitetit fizik përmirëson efektin e tyre.

MIRËMBAJTJA:

Lani në lavatriçe në temperaturë deri në 30°C. Tharje me ajër.

RUAJTJA:

Ruajeni në një vend të thatë, larg burimeve të ndezjes.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7180Lek
3590Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Shappies

xxxxxx

Porosia

7180Lek 3590Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt