Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kepuce & Jasht/natyre > Ridge

Ridge - çizme për ecje

Çizmet e frymëmarrjes të frymëmarrjes ofrojnë mbështetje dhe mbrojtje me gishtërinj dhe thembra dhe i bëjnë aventurat tuaja të ecjes të rehatshme dhe të sigurta.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
8180Lek
4090Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Komoditet edhe në terrene të pabarabarta

Falë tabanit të gomës me mbështetje shtesë të thembrës dhe një shtrojë të bërë nga eko-lëkurë dhe shkumë, aventurat tuaja në alpinizëm do të bëhen edhe më emocionuese.

 

Për kilometra e kilometra ecje të këndshme

Do të kaloni kilometra të gjatë me lehtësi dhe pa mundim. Materiali i fortë dhe punimi cilësor i bëjnë këto këpucë rezistente ndaj konsumit, kështu që ju mund të mbështeteni në to me vite.

Ndiheni të ajrosur në ditët e nxehta

Frymëmarrja është një nga avantazhet kryesore të këtij modeli. Materiali me cilësi të lartë i lejon këmbët të marrin frymë, edhe në ditët e nxehta

Pamje moderne gjatë ecjes

Komoditeti dhe siguria në shtigjet malore nuk është gjithçka që ju japin këto këpucë. Ridge është gjithmonë në hap me trendin dhe ju bën të dukeni mbresëlënës gjatë ecjes.

I përshtatshëm për nevojat tuaja

Ridge janë këpucë për shëtitje që ju japin mundësinë të lodheni nga shtigjet e ecjes. Ato janë gjithashtu ideale për tu veshur gjatë kryerjes së detyrave të përditshme.

Foto e produktit në 360 °

Mbroni thembrat dhe gishtat e këmbëve

Mbrojtja prej gome në pjesën e përparme dhe të pasme të këpucëve siguron mbrojtje të shtuar për thembrat dhe gishtërinjtë. Redukton shfaqjen e lëndimeve për shkak të goditjeve të forta.

Ato parandalojnë rrëshqitjen

Modeli kundër rrëshqitjes siguron mbështetje të fortë dhe të sigurt në të gjitha sipërfaqet. Parandalon rrëshqitjen në të gjitha sipërfaqet e lagura, bora dhe akulli.

Lëvizje e sigurt pa i liruar lidhëset

Çizmet e hikingut kanë një sistem të fortë lidhës që nuk është i prirur për t`u zgjidhur. Do t`ju japë lëvizje të sigurt në pistë, pa rregulluar dhe lidhur vazhdimisht lidhëse.

Stabiliteti dhe mbështetja e këmbëve

Një shtrojë që përshtatet me këmbën tuaj dhe lidhëse të forta do t`ju japë stabilitet gjatë veshjes. Me materialin e tij rezistent, do t`ju ofrojë mbështetje afatgjatë gjatë ecjes.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Unë i adhuroj ata! Këmbët e mia nuk djersiten si në këpucët e mëparshme, as nuk mbaj mend se si duket flluska që kur i kam veshur.

Koranfo - Tirana

Duke ecur qindra kilometra në to, ato janë aq të buta sa të nesërmen këmbët e mia nuk më lëndojnë fare! Lidhjet janë shumë të ngushta, sapo i lidh ato qëndrojnë të lidhura deri në fund.

Lukas - Vlorë

Unë punoj si lindës dhe dhimbjet e këmbëve në këtë punë janë të padurueshme. Me rekomandimin e një kolegu të punës, i bleva dhe nuk u pendova! Rekomandim!

Rrezon - Durrës

Çizme hiking

Pushtoni çdo mal me këtë këpucë të specializuar për ecje! Modeli kundër rrëshqitjes i mban këmbët të ngrohta dhe parandalon rrëshqitjen edhe në sipërfaqe të lagura. 👍 Materialet: Sipër: eko lëkurë; Shtrojë: eko lëkurë, shkumë; E vetmja: Gome

8180Lek 4090Lek
shuma:

1x  4090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,740Lek /copë

3x  2,290Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia:
Prodhimi 1
Ngjyra:

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrim:

Ridge - çizme për ecje

Materiali :

Sipër eko lëkurë; Shtrojë eko lëkurë dhe shkumë; E vetmja gome

Madhësitë:

40, 41, 42, 43, 44, 45

Ngjyra:

Kafe

 

xxxxxx

Porosia

8180Lek 4090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt