Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Jezu & Ora & Religious & 0Warranty & 000-Obsolete > Relogio

Relogio - Orë xhepi

Një vepër unike e argjendarëve të aftë të mbushur me spiritualitet dhe zbukuruar me imazhin e Virgjëreshës Mari me Jezusin

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
5780Lek
2890Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Një vepër unike artistike dhe shpirtërore

Ora e bukur e xhepit nuk është vetëm një vepër mbresëlënëse në kuptimin e orës, por edhe në një ilustrim unik të Virgjëreshës Mari që mban Jezusin.

Na kujton fuqinë e besimit

Gdhendja magjepsëse në këtë orë është një simbol i forcës shpirtërore, jetës dhe virtytit.

Energjia hyjnore me ju në çdo kohë

Simboli i përjetshëm i shpresës dhe besimit i shprehur në këtë orë do t`ju bëjë të ndjeni energjinë hyjnore në anën tuaj, sa herë që përballeni me një sfidë.

Një orë që mbahet dhe kalohet brez pas brezi

Kjo është një orë që jepet në raste të veçanta, mbahet dhe kalohet brez pas brezi.

Mjeshtëria e prodhuesve më të mirë të orëve

Një orë artistike me vlerë të madhe shpirtërore dhe mbrojtje të pacenueshme të bërë nga duart e orëndreqësve të shkëlqyer.

Foto e produktit në 360 °

Stilizuar me një shënim të hijeshisë retro

Ora xhep e cilësisë së mirë është një premtim i vërtetë i sendeve me vlerë! Bukuria e saj e përjetshme është e përjetshme, dhe pamja klasike i jep një dozë elegance.

Një reflektim i cilësisë së patëmetë

Modeli unik i orës së xhepit është një kombinim i aftësive të bizhuterive dhe orës që garantojnë veçantinë, cilësinë e lartë dhe jetëgjatësinë.

Sjell energji pozitive

Një orë e zbukuruar shpirtërisht do të nxjerrë në pah fuqinë e besimit dhe do të kontribuojë në ndjenjën e lidhjes me Krijuesin.

Një pjesë shpirtërore e simbolikës së fortë

Një orë që simbolizon dashurinë, besimin dhe shpresën dhe nxjerr një energji të veçantë.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Burri im ka vite që dëshiron një orë xhepi. Gjyshi i tij ka pasur një të tillë dhe shpresoj se do ta bëjë të lumtur.

Megumi - Kamëz

Ora është edhe më e bukur live, faleminderit.

Fatjon - Elbasan

Nuk ka orë më të bukur për mua 🙏 Do të doja të gjeja diçka të ngjashme, por të jetë një orë dore.

Fatlind - Vlorë

Orë xhepi Relogio

Një vepër unike e argjendarëve të aftë të mbushur me spiritualitet dhe zbukuruar me imazhin e Virgjëreshës Mari me Jezusin. Materialet: Aliazh metalik, xham mineral

5780Lek 2890Lek
shuma:

1x  2890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1990Lek /copë

3x  1690Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Relogio është një orë xhepi me një ilustrim shpirtëror të Virgjëreshës Mari dhe Jezusit.

Materiali:

Aliazh metali, qelqi

Ngjyra:

Ngjyra e bronzit antik

Mekanizmi:

Kuarci

xxxxxx

Porosia

5780Lek 2890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt