Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Syza dielli > ProZit

ProZit - Syze tërheqëse

Syze të dizajnuara bashkëkohore për njeriun modern. Modeli i njohur retro me mbrojtje të plotë nga dielli është goditja më e madhe këtë sezon.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
4980Lek
2490Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Mbroni sytë tuaj nga rrezet UV

Lentet me cilësi të lartë reflektojnë rrezet e diellit dhe kështu bllokojnë shkëlqimin verbues. Mbroni sytë dhe fytyrën tuaj dhe siguroni mbrojtje superiore.

Ndiheni rehat gjatë çdo veshjeje

Ju do të shijoni komoditetin e plotë të materialit të butë. Vishini ato gjatë gjithë ditës, pa ndjerë shtrëngim, ndjesi shpimi gjilpërash dhe shqetësime të tjera.

Tani e tutje aksesori juaj i preferuar i modës

Ju absolutisht do të çmendeni për këtë model! Efekti i këtyre syzeve do t`ju kënaqë dhe secila prej veshjeve tuaja do t`ju bëjë super-moderne.

Pije freskuese për veshjen tuaj

Surprizoni veshjen tuaj me një anëtar të ri të modës. Tregoni se jeni të ndryshëm dhe përdorni vetëm kremin më të mirë të diellit, i cili është gjithashtu super mashkullor.

Jini gjithmonë në trend me syzet me kornizë D

Një dizajn që është gjithmonë në përputhje me kohën. Kombinimi i stilit retro dhe atij modern nuk del kurrë nga moda!

Foto e produktit në 360 °

E lehtë si pendë

Falë modelit cilësor, nuk do t`i ndjeni as këto syze ndërsa i mbani. Ecni pa pengesa, ndërsa fytyra juaj është e siguruar me mbrojtje të plotë.

Për një kohë të gjatë besnikë ndaj fytyrës tuaj

ProZit do të bëhet modeli juaj i preferuar i syzeve që nuk do t’i hiqni! Dëmtimet e shpejta dhe syzet me cilësi të dobët tani janë një gjë e së kaluarës sepse me këto syze ju merrni përdorim afatgjatë.

Do të theksojë burrërinë tuaj

Një aksesor i modës që do të theksojë tiparet tuaja më të mira. Bëni një shëtitje me këtë model syze super të njohur dhe tregoni shijen tuaj për modën.

Ju do të tërheqni psherëtima kudo që të shfaqeni

Syzet e njohura do të rifreskojnë veshjen tuaj në çdo kohë. Nxirrni psherëtima kënaqësie nga ata që do të admirojnë pamjen tuaj origjinale.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Syze të shkëlqyera! I vesh gjithmonë dhe i përshtat me çdo veshje dhe më mbrojnë shumë nga rrezet e diellit!

Jeongbinn - Durrës

Syzet erdhën njësoj si në foto dhe erdhën shpejt. E shkëlqyeshme, ndihem plotësisht mashkullore dhe moderne ndërsa vesh. Përveç kësaj, ata janë të gjithë të këndshëm, të lehta, por të shkëlqyera!

Arti - Elbasan

Më pëlqen kombinimi retro-modern dhe mund të them që këto syze ofrojnë një raport të shkëlqyer çmim-cilësi!

Koranfo - Tirana

Syze dielli moderne ProZit

Es Syze dielli tërheqëse për burrat modernë! Modeli i njohur retro tani është në një pamje të ridizajnuar - goditja më e madhe e këtij sezoni 🙆‍♂️

4980Lek 2490Lek
shuma:

1x  2490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,590Lek /copë

3x  1,290Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Syzet moderne që mbrojnë nga rrezet UV

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E zezë

Përmasat:

Gjerësia e kornizës 56 mm; Lartësia e kornizës 49 mm; Gjatësia e dorezës 142 mm; Gjerësia e përgjithshme 143 mm

xxxxxx

Porosia

4980Lek 2490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt