Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kuzhine & Clearance & 0Wholesale > ProDesserts

Pajisje zbukurimi të ëmbëlsirave - ProDesserts

Seti i pasur me ëmbëlsira përmban të gjitha aksesorët e nevojshëm për dekorimin profesional dhe pamjen e përsosur të ëmbëlsirave dhe pastave tuaja!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7380Lek
3690Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Shndërroni çdo ëmbëlsirë në një vepër arti me përpjekje minimale.

Me këtë set të lartë, ju mund të krijoni dekorime të përsosura pa kufij dhe ta shndërroni çdo ëmbëlsirë në një kryevepër mini.

 

Ëmbëlsirat dhe dekorimet tuaja do të duken nga kopertinat e revistave dhe librave të gatimit!

Bëni ëmbëlsirat tuaja unike dhe luksoze që do të kënaqin fëmijët dhe mysafirët.

Shndërroni një kuzhinë në një dyqan ëmbëlsirash dhe filloni një biznes

Përdorni këtë grup për të bërë ëmbëlsira të dekoruara tërheqëse, ashtu si në dritaret e ëmbëlsirave botërore, të cilat familja dhe miqtë tuaj do të hanë me një vështrim!

Ëmbëlsira të dekoruara me lehtësi dhe përsosmëri

Një pjesëz rrotullues, shpatullat, scraper, çanta zbukurimi dhe shumë pajisje të tjera do t`ju ndihmojnë në atë ...

Aksesorë që të gjithë mund të përdorin

Materialet e pandryshkshme dhe jo toksike të përdorura në prodhim si dhe dizajni ergonomik e bëjnë këtë aksesor të qëndrueshëm, të sigurt dhe të lehtë për t’u përdorur.

Foto e produktit në 360 °

Gëzoni talentin tuaj të pastave

Ky grup ëmbëlsirash për dekorimin e ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave të tjera i shndërron fillestarët në një ëmbëlsirë profesionale.

Asnjëherë nuk e keni bërë më të lehtë ëmbëlsirat

Ju nuk keni nevojë të jeni një kuzhinier pastë me përvojë për të krijuar dekorime unike sepse tani, falë këtij grupi fenomenal, dekorimet tuaja do të duken më të bukura dhe profesionale.

Redukton kohën që duhet për të bërë ëmbëlsira

Me këtë set unik, koha e bërjes së ëmbëlsirave dhe dekorimeve do të zgjasë deri në dy herë më të shkurtër se më parë.

Pasuroni arsenalin tuaj të ëmbëlsirave

Ky sett i lartë është i pajisur me pjesë profesionale që do të pasurojnë arsenalin tuaj të ëmbëlsirave. Ai përmban rekuizita të tilla si një stendë rrotulluese, çanta trainer, shtesa për çanta trainer dhe të tjerët.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Vizitorët kënaqen çdo herë :)

Megumi - Vlorë

Unë as nuk e dija që mund të bëja ëmbëlsira vetë si nga interneti :)

Ana - Shkodër

Uau, dekorimet dalin perfekte çdo herë

Midori - Elbasan

Aksesorë për dekorimin e ëmbëlsirave - ProDesserts

Seti i pasur me ëmbëlsira përmban të gjitha aksesorët e nevojshëm për dekorimin profesional dhe pamjen e përsosur të ëmbëlsirave dhe pastave tuaja!

7380Lek 3690Lek
shuma:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,390Lek /copë

3x  1,957Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Materialet:

plastike, çelik inox

Permbajtja e setit:

1 stendë rrotulluese me qëndrim anti-rreshqitje 24 shtojca për çanta veshjesh 2 zvogëlues (adaptues) 1 shpatull 1 furçë pastrimi 1 laps dekorativ 1 gërshërë për të transferuar trëndafila nga kllapa 1 mbajtëse për të bërë trëndafila 10 çanta veshjesh të disponueshme 2 kruese plastike

 

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt