Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Paruke > PixieFlo

PixieFlo – Parukë e lezetshme

Paruka pixie ka formën ideale për të kornizuar fytyrën tuaj dhe për t'i dhënë asaj pamje rinore. Provoni prerjet e reja të flokëve me parukë të bërë nga fibra cilësore me pamje realiste. Materiali: Fibër sintetike

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7380Lek
3690Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Pamje natyrale dhe voluminoze në stilin pixie

Kjo paruke e bukur imiton flokët krejtësisht natyralë, kështu që askush nuk do ta dijë sekretin tuaj. Paruka ka një pamje natyrale të flokëve dhe vëllim të madh, kështu që askush nuk do të jetë në gjendje të bëjë dallimin.

Veshje e rehatshme

Kapaku i parukës është krijuar për të lejuar qarkullimin e lirë të ajrit, kështu që nuk do të ndiheni të nxehtë dhe koka juaj nuk do të djersitet. Paruka është bërë nga materiale që marrin frymë dhe të lehta.

Vendoseni atë në disa hapa të thjeshtë

Mblidhni flokët poshtë rrjetës së flokëve (të përfshira në paketim), vendoseni parukën në kokë, rregulloni skedat e kapakut të parukeve dhe puna juaj ka mbaruar. Ju mund ta stiloni parukën sipas stilit tuaj të preferuar

Lëvizni lirisht dhe jini aktiv

Kjo paruke me pamje natyrale do të qëndrojë në vend pavarësisht nga aktivitetet tuaja, falë kapakut elastik të parukës. Mund të relaksoheni dhe të kërceni, të vraponi, të bëni punë të ndryshme të shtëpisë me parukën në kokë.

Zgjidhje e shkëlqyer për rikuperimin e flokëve

Vishni parukën për të lejuar që flokët tuaj të rikuperohen nga përdorimi i tepërt i produkteve të flokëve. Paruka është një zgjidhje e shkëlqyer për flokët e hollë dhe të thatë të cilët janë trajtuar shpesh me llak, ngjyra ose hekur flokësh.

Foto e produktit në 360 °

Ngjyra perfekte bionde platini

Paruka Pixie nuk ka tone artificiale portokalli. Ngjyra është bionde e përsosur platin, të gjithë do t'ju pyesin se flokët tuaj natyralë apo ku i lyeni.

Ndryshimi i shpejtë

Thjesht vendosni parukën në kokë, e krehni dhe keni një stil të ri në pak minuta. Kjo paruke është zgjedhja numër 1 kur keni nevojë për një ndryshim të shpejtë – pa shkuar në parukeri.

Flokët perfekte në pak minuta

Vendosni parukën dhe bëni një frizurë elegant që duket natyral dhe voluminoz. Do të jeni gati për çdo rast, pa kaluar orë të tëra para pasqyrës apo të shkoni në parukeri.

Lehtësisht i rregullueshëm

Kapaku fleksibël i parukeve ka fole të rregullueshme në mënyrë që të përshtatet me çdo formë ose madhësi të kokës. Nuk shkakton asnjë shqetësim apo ndjesi shtrëngimi sepse materialet janë elastike dhe të buta.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Stili funksionon për mua dhe më përshtatet në mënyrë të përkryer.

Tahrijah - Kamëz

Unë dhe disa nga shoqet e mia nuk dalim kurrë nga shtëpia pa këtë paruke. Të gjithëve na pëlqen sa e mrekullueshme duket.

Fiona - Tirana

Kjo paruke merr kaq shumë komplimente dhe njerëzit nuk e besojnë se është një parukë. Kjo është për shkak se nuk duket si një paruke, duket si flokët natyralë.

Ana - Elbasan

Stili i lezetshëm dhe pamje realiste. Ia vlen paratë që paguani.

Megan - Vlorë

PixieFlo – Parukë e lezetshme

Paruka pixie ka formën ideale për të kornizuar fytyrën tuaj dhe për t'i dhënë asaj pamje rinore. Provoni prerjet e reja të flokëve me parukë të bërë nga fibra cilësore me pamje realiste. Materiali: Fibër sintetike

7380Lek 3690Lek
shuma:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,440Lek /copë

3x  2,023Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një paruke e lezetshme.

Materiali:

Fibër sintetike

Ngjyra:

Bjonde platin

Paketimi:

1x paruke, 1x rrjetë flokësh

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt