Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ora & 0Warranty > Nestly

Nestly - Orë muri me zë

Meloditë simpatike dhe melodioze janë një shtesë në këtë orë që do të zbukurojë jetën tuaj të përditshme për ju dhe familjen tuaj!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7180Lek
3590Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Këndimi i zogjve në shtëpinë tuaj

Sillni një këngë të bukur zogjsh në shtëpinë tuaj! Në çdo orë të plotë, një zog tjetër do të këndojë për të shënuar kohën.

Ajo tregon kohën në një mënyrë të veçantë

Ndryshe nga një orë e zakonshme, e mërzitshme, kjo mat kohën në një mënyrë argëtuese dhe sjell një prekje të natyrës në një hapësirë të mbyllur.

Nuk ndërhyn gjatë natës

Ora ka një sensor, kështu që efektet e zërit fiken gjatë natës, në mënyrë që të mos ndërhyjë në pushimin dhe gjumin.

Ideale për të mësuar të dalloni këndimin e zogjve

Me këtë orë do të mësoni shumë shpejt të dalloni këndimin e zogjve, gjë që do ta bëjë edhe më interesante shkuarjen në natyrë.

Edukative për fëmijë

Është stimuluese për fëmijët më të vegjël sepse ata mund të mësojnë lehtësisht se, të themi, është koha për të shkuar në shkollë kur shpallet belveder, sepse atëherë është ora 11.

Foto e produktit në 360 °

Të relakson dhe të bën të lumtur

Një nga mrekullitë e natyrës, këndimi i zogjve, të relakson dhe të gëzon me tinguj të këndshëm, të cilët do t'i vlerësosh veçanërisht pas një dite të vështirë pune.

Një dekorim i mrekullueshëm i murit

Një orë muri e stilit modern me këtë aksesor tingulli do të tërheqë vëmendjen e mysafirëve. Mund ta përdorni si dekor qendror në murin e çdo dhome.

Më interesante se orët e tjera

Organizoni hapësirën me detaje argëtuese si kjo orë, shumë më interesante se orët e zakonshme, tashmë të papara

Ilustrimet shumëngjyrëshe të zogjve thyejnë monotoninë e mureve

Një model autentik i një ore me ilustrime shumëngjyrëshe të zogjve me ngjyrën e saj “thyen” ngjyrat monotone të mureve.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Të gjithë në familjen time e duan natyrën dhe kafshët, kështu që na pëlqeu ora menjëherë.

Jeongbinn - Kamëz

E bleva për një mik, një vëzhgues zogjsh, shpresoj që t'i pëlqejë.

Sidorela - Elbasan

Me një orë si kjo, nuk keni nevojë për një alarm apo një kujtesë. Në orën 22:00 tingujt fiken automatikisht në mënyrë që të mos ndërhyjë me gjumin.

Fatjon - Tirana

Ore muri me zë të lartë

Mel Meloditë simpatike dhe melodioze janë një shtesë e kësaj ore që do të ndriçojë jetën tuaj të përditshme për ju dhe familjen tuaj! 👨👩👧👦😊

7180Lek 3590Lek
shuma:

1x  3590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,790Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Nestly është një orë muri me zë që shënon kohën me këngën e shpendëve që tingëllon në orën e plotë.

Materiali:

Polistireni

Shfaqja e kohës:

Analoge dhe audio

Përmasat:

34 cm x 34 cm x 4.2 cm

xxxxxx

Porosia

7180Lek 3590Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt