Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Shëndeti & 0Cross_opt > NanoFlex

NanoFlex

Ai siguron një "efekt sauna" - për djersitje pa stërvitje

Madhësia BE Perimetri i gjoksit (cm) Perimetri i belit (cm)
MS88-8976-80
LM96-10084-88
XLL104-10892-96
XXLXL112-116100-104
★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6580Lek
3290Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Nuk keni kohë apo energji për të djersitur në palestër, por ende dëshironi abs të përcaktuar? Ne kemi një zgjidhje që do ta pëlqeni!

Jelek dobësimi për një stomak të përcaktuar.

Një metodë e thjeshtë për një figurë të shkëlqyer

Thjesht vishni një jelek dhe shikoni trupin tuaj të djersitet pa shkuar në palestër.

BARK I SHFET

Asgjë tek një mashkull nuk është aq tërheqëse sa barku i fortë dhe i përcaktuar! Ky jelek për formësimin e barkut do t'ju ndihmojë në rrugën tuaj drejt një trupi perfekt.

RREGULLON POSTUREN

Jeleku Abs Shaper është projektuar duke pasur parasysh shëndetin tuaj. Kjo është arsyeja pse veshja e një jelek do t'ju ndihmojë të përmirësoni qëndrimin tuaj.

REFORMATO ORGANIN

Jeleku për formësimin e barkut është krijuar për të synuar zonat më problematike. Për rezultate edhe më të mira, vishni atë gjatë stërvitjes.

Foto e produktit në 360 °

E THJESHTË, POR EFEKTIVE

Çfarë mund të jetë më e lehtë se të veshësh një jelek? Jeleku i formësimit të muskujve të barkut do t'ju japë rezultate që zakonisht arrihen me ushtrime të rregullta dhe vizita të rregullta në saunë.

Djersit PA Ushtrim

Shumica e meshkujve besojnë se barku i përsosur kërkon orë të tëra djerse në palestër. Por me këtë jelek për formësimin e barkut, do të djersiteni edhe pa u ushtruar

EFEKTI I SAUNËS

Jeleku për formësimin e muskujve të barkut ofron të ashtuquajturat "efekti sauna", që do të thotë se rrit temperaturën e trupit, gjë që bën të mundur shkrirjen e yndyrës së grumbulluar dhe detoksifikimin e trupit.

PËRDORIM PA KUJDES

Thjesht vishni jelekun për formësimin e barkut gjatë aktiviteteve normale të përditshme (gjatë punës, pushimit, stërvitjes, etj.) dhe lëreni të bëjë magjinë e tij!

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Sapo e mora dhe jam e kenaqur, duket tamam si ne foto.

Arti - Elbasan

Bleva dy, për veten dhe të dashurin tim. Ne të dy kemi nevojë për ndihmë në formësimin e trupit tonë dhe tani jemi të vendosur të jemi në formë deri në verë.

Megumi - Durrës

Është një bluzë e mirë, por ka ardhur në përmasa të gabuara, më kanë ndërruar pa problem.

Getoard - Vlorë

E kam blere per ushtrime dhe shpesh e vesh nen bluze sepse me rrafshon barkun 😂

Lukas - Tirana

NanoFlex

Jeleku për humbje peshe do t'ju sigurojë të ashtuquajturat “Efekti i saunës” dhe djersitja pa ushtrime. Për rezultate më të mira, përdoreni gjatë ushtrimeve.

6580Lek 3290Lek
shuma:

1x  3290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,040Lek /copë

3x  1,623Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Materiali:

Neoprene 95%, pambuk 5%

Madhësia:

M(EU S), L(EU M), XL(EU L), XXL(EU XL)

Paketimi:

1 jelek për formësimin e muskujve të barkut.

Mirëmbajtja:

Lani duart vetëm me ujë të ftohtë.

Përdorimi:

Vishni nën veshje, me kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën.

xxxxxx

Porosia

6580Lek 3290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt