Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Perfume & Protofol & Ora & Product sets > Myllard

Set ekskluziv i aksesorëve të modës - Myllard

Një set aksesorësh të sofistikuar mode për një pamje luksoze në çdo kohë! Materialet: Eko lëkurë, çelik inox, aliazh

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7580Lek
3790Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Myllard

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Aksesorët më të mirë për çdo kombinim

Kombinoje këtë treshe të plotë të modës! Uji parfum i papërmbajtshëm, një portofol elegant dhe një orë elegante do të përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo kombinim.

Një aromë për meshkujt që duan të nuhasin mirë

Lini një përshtypje të parezistueshme në raste të veçanta dhe mund ta përdorni çdo ditë. Ideale për të gjitha variantet, ditën apo natën, intensiteti i aromës do të mbetet konstant në çdo kohë.

Një portofol për zotërinj modernë

Një aksesor i detyrueshëm që shoqëron meshkujt modernë është një portofol modern. Ky aksesor i denjë do të funksionojë plotësisht në mënyrë efektive me pamjen tuaj të përgjithshme.

Një orë në stil origjinal

Ndiqni trendet më të fundit me këtë orë unike. Burrëror dhe unik, do t'ju bëjë një biznesmen.

Besnik vetëm ndaj jush në planin afatgjatë

Një ujë parfum me një aromë luksoze, një portofol me forcë të jashtëzakonshme dhe një orë e bërë si orë luksoze do t'ju qëndrojë besnike në planin afatgjatë, falë mjeshtërisë së saj superiore. Vlera e madhe për para.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2590Lek /copë

3x  2190Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Pjesët nga ky set do t'ju japin një pamje mashkullore, elegante dhe moderne

Theksoni sjelljet tuaja me këtë set të parezistueshëm. Një portofol modern, një orë luksoze dhe një aromë intensive janë gjithçka që ju nevojitet për një pamje të plotë.

Dalloni në turmë

Seti origjinal do t'ju japë një dozë njohjeje dhe sharmi. Tërhiq vëmendjen me aromën e saj të parezistueshme dhe aksesorët elegant të modës.

Një set reflektimesh xhentëlmenësh me një çmim super të volitshëm

Zonjat i duan zotërinjtë, dhe zotërinjtë njihen nga sjelljet dhe stili i tyre i mrekullueshëm. Kombinoni një portofol, një orë dhe ujë parfumues dhe do të shkaktoni kënaqësi kudo që të shfaqeni.

Surprizoni një adhurues të modës

Bëni të lumtur një person që e do modën dhe një pamje mashkullore. Zgjedhja e pagabueshme, e paketuar në një kuti me pamje unike dhe luksoze, do të kënaqë këdo që i përket.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Çmimi shumë i mirë për një komplet të lartë! Tani kam porositur një tjetër, për ditëlindjen e vëllait tim, jam i sigurt se do t'i pëlqejë.

Lukas - Elbasan

Eau de Parfum ndjehet kudo që të shfaqem, ka erë shumë të mirë. Ora dhe portofoli im përshtaten në mënyrë të përkryer në kombinime biznesi, një set i dizajnuar mirë!

Fatlind - Kamëz

Një grup vërtet origjinal që erdhi shpejt në adresën time të shtëpisë. Unë patjetër do të porosis edhe disa!

Jeongbinn - Vlorë

Produkt i shkëlqyer dhe mbështetje teknike.

Getoard - Shkodër

Trego stilin tënd të lartë
  • Set unik dhe unik
  • Aromë e parezistueshme
  • Portofoli elegant për çdo mashkull
  • Orë luksoze me dizajn modern
  • Dhuratë ideale për adhuruesit e modës

Kombinoje në të gjitha rastet

Aksesorë mode që mund t'i vishni të kombinuara, ose veçmas. Sido që t'i kombinoni, stili juaj do të lërë përshtypjen e një zotërie modern.

LUKSURE

BURRORË

POSH

CILESI

Përshkrimi:

Myllard është një set i papërmbajtshëm që përmban ujë parfumi, një orë dhe një portofol

Materialet:

Eko lëkurë, çelik inox, aliazh

Ngjyra e paketimit:

E zezë

Gjatësia e rripit të orës:

24 x 2,2 cm

MIRTMBAJTJA:

Mos i zhytni pjesët e kompletit në ujë, fshijini ato me një leckë të butë dhe të thatë nëse është e nevojshme.

PARALAJMËRIM:

Megjithëse pjesët e kompletit janë prej materialesh cilësore, këshillohet t'i trajtoni me kujdes për të shmangur dëmtimet.

SHËNIM:

Ora nuk është e papërshkueshme nga uji.

RUAJTJA:

Ruani në një vend të thatë, larg fëmijëve, kafshëve shtëpiake dhe burimit të drejtpërdrejtë të nxehtësisë.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7580Lek
3790Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Myllard

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt