Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kuzhine & 0Wholesale & Tiktok > MrCakesie

Komplet ëmbëlsirash profesionale MrCakesie

Mbëlsira të patëmetë nga dritaret e ëmbëltoreve të famshme, të cilat mysafirët dhe familja do t`i hanë me një vështrim!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
8780Lek
4390Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Jepini ëmbëlsirave tuaja të shijshme një pamje të denjë për ëmbëlsirat kryesore

Me këtë grup të nivelit të lartë, ju mund të krijoni dekorime të përsosura pa kufij dhe të shndërroni çdo ëmbëlsirë në një vepër arti.

Me përpjekje minimale, bëni ëmbëlsira të cilësisë së lartë të cilave askush nuk do të jetë në gjendje t`i rezistojë!

Bëni ëmbëlsira të kushtueshme dhe mahnitni familjen dhe mysafirët tuaj me një kryevepër krijuese të ëmbëlsirave që ju bën të lotoni gojën.

Desmbëlsira të dekoruara në mënyrë perfekte, të lehta dhe pa gabime

Një grup i veçantë i aksesorëve të ëmbëlsirave që krijon vepra të vërteta arti nga ëmbëlsirat tuaja pa goditje të ngathëta dhe gabime në dekorimin.

Mjetet në pronësi të pastiçerëve profesionistë

Mjete unike profesionale - stendë rrotulluese, prerës biskotash, çanta, shtesa, spatula - në një grup ekonomik të përdorur nga mjeshtrat kryesorë të ëmbëlsirave!

Set i shumëfishtë i dobishëm dhe ekonomik

Një grup prej 137 mjetesh të ndryshme profesionale për dekorimin e ëmbëlsirave dhe pastave në të cilat keni gjithçka që ju nevojitet për delikatesa të ëmbla të dekoruara në mënyrë perfekte.

Foto e produktit në 360 °

Ngre dekorimin në një nivel më të lartë

Përsosni talentin tuaj të ëmbëlsirave me këtë grup dekorimi revolucionar që do t`i bëjë ëmbëlsirat dhe ëmbëlsirat një vepër të vërtetë arti, dhe ju një masterchef.

Shiringat e zakonshme dhe shtesat e vogla janë një gjë e së kaluarës

Shijoni zanatin e ëmbël me këtë grup profesional prej 137 mjeteve të ëmbëlsirave. Seti përmban mjete për prodhimin e trëndafilave, përpunimin e masës fondant, dekorimin e çantave, shtesat për dekorimin e çantave dhe rekuizita të tjera.

Dekorim më profesional dhe më i lehtë

Seti fenomenal i ëmbëlsirave e bën dekorimin deri në 3 herë më të lehtë, më argëtues, por edhe më profesional.

Shkurtoni kohën e përgatitjes së ëmbëlsirës

Me këtë set unik, shkurtoni kohën e përgatitjes së ëmbëlsirave dhe dekorimeve dhe bëni delikatesa perfekte në vetëm pak minuta!

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

cmbëlsirat e mia të ditëlindjes më në fund duken si nga dritaret e ëmbëlsirave kryesore :))

Ana - Elbasan

Më pëlqen, shikoni këto ëmbëlsira të lezetshme :)

Elsjana - Durrës

Më pëlqen, është e lehtë për t`u përdorur dhe dekorimet dalin perfekte çdo herë

Desiree - Shkodër

Set konfeksionesh profesionale MrCakesie

Ëmbëlsira të përsosur si nga dritaret e ëmbëlsirave të famshme që të ftuarit dhe familja do të hanë me një vështrim!

8780Lek 4390Lek
shuma:

1x  4390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  3,090Lek /copë

3x  2,657Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

MrCakesie është një grup i pasur me 137 mjete të ndryshme për të dekoruar ëmbëlsira dhe ëmbëlsira. Ai përmban mjete të tilla si mjete për të bërë trëndafila, masë fondanti, zgjatje me çanta salcë, mjete për zbutjen e sipërfaqes së tortës dhe gjithçka të nevojshme për dekorimin profesional të ëmbëlsirave dhe pastave.

Përmbajtja e vendosur:

1 stendë rrotulluese me mbajtëse kundër rrëshqitjes 55 shtojca standarde për çantat e veshjes 2 reduktues (adaptorë) 8 zgjerime me lule 1 zvogëlues i trefishtë (përshtatës) 1 kuti plastike për shtesa 2 çanta salcë silikoni 30 çanta për veshje të disponueshme 2 spatula 1 furçë 1 laps dekorues 3 këshilla lapsi plastike 1 gërshërë për të transferuar trëndafilat nga kllapa 3 kruese plastike 1 skarë fondant 2 kllapa për të bërë trëndafila 1 prestar biskotash 14 prerës fondantësh 5 lugë për të matur 2 shirita gome për çantat e veshjes 1 shkumëzues

Materiali:

Plastike, çelik inox

xxxxxx

Porosia

8780Lek 4390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt