Më e mira E renditura e para Shitesit me te mire
dokishop.al > Bukuria > MissStick - Depilator në formën e buzëkuqit

MissStick depilatori në formën e buzëkuqit

Trajtojini qimet e fytyrën pa shkulje të pakëndëshme.

Pagesa në dorëzim

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Blerje plotësiht e sigurt me mundësinë e kthimit pa diskutim.

Heqja e shpejtë e qimeve pa skuqje dhe parehati!

Zgjidhje ideale për largimin e qimeve nga pjesa e fytyrës, mjekrrës dhe mustaqeve.

PRODHIM I CILËSISË SË LARTË

Falë modelit superior të kokës së pajisjes, qimet do të zhduken në çast dhe do të qëndrojnë brenda në MissStick. Pas çdo përdorimi, pastroni kokën dhe trupin e pajisjes nga pjesa tjetër e qimeve.

DEPILUESI UNIVERSAL

Qimet e shkurtra nuk janë sfidë për depilatorin MissStick! Do t’i largojë edhe ato lehtësisht, kështu që lehtë mund të arrini lëkurën jashtëzakonisht të lëmuar në fytyrën tuaj.

I VOGËL DHE I PRAKTIK

MissStick depilatori në formën e buzëkuqit nuk do t`ju zërë shumë vend në raftin tuaj për make-up, në çantën, në xhepin tuaj, në automobil, neseserin. Mundeni ta mbani gjithmonë me vete dhe ta përdorni kurdo dhe kudo që dëshironi!

DRITA E INTEGRUAR

Nuk duhet më të qëndroni pranë dritarës dhe të nervozoheni që ju kanë shpëtuar disa qime pa hequr. Më dritën e integruar në këtë depilatorin do të ndriçoni tërë pjesën dhe të largoni të gjitha qimet!

Thuajuni lamtumirë qimeve dhe kënaquni në lëkurën e butë.

MissStick depilatori në formën e buzëkuqit është i veçantç për arsye të dizajnit jo të zakonshëm dhe ergonometrik Dizajni ergonometrik e bën shumë të lehtë dhe të thjeshtë për përdorim.

HARROJENI PËRDORIMIN E KIMIKATEVE

Nuk ka më shpenzim të parave në gjëra për rrojë dhe depilim prej dylli të cilat mund të dëmtojnë lëkurën tuaj. Arriti zgjidhja revolucionare për heqjen e qimeve nga fytyra pa përdorimin e kimikateve!

LËKURË E BUTË PA IRRITIME

Depilatorët e tjetë, pincetat dhe dylli janë agresivë dhe shkaktojnë irritimin e lëkurës. Nëse dëshironi të shpëtoni nga pikat e kuqe pas rruajtes dhe të arrini lëkurën shumë të butë, siguroni MissStick depilatorin.

SHPËTOJUNI PRERJEVE NË LËKURË

Me rruajtëse të thjeshta nuk mund të largoni qimet në vende të cilat arrihen vështirë, por për këtë mund të pësoni prerje! Me depilatorin MissStick nuk ka vend për frikë nga prerjet sepse është plotësisht i sigurt për përdorim.

Vetëm edhe 5 artikuj në rezerva

71 copë të shitura në 24 orët e fundit

150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Përdorueset e gjinisë femërore thjesht e adhurojnë! Do të mahniteni kur të kaloni dorën mbi lëkurë pas përdorimit të këtij depilatori.
Produkti nukështë në dispozicion në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
1x 3490Lek
Zgjedhjet më të mira 2x 5390Lek
3x 6290Lek

6980Lek 3490Lek

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Specifikimet teknike:

Përshkrimi:

Depilatori në formën e buzëkuqit MissStick – do ju pregatitë lëkurën tuaj për ruajtje më të mirë të pluhurit pudër dhe pudrës së lëngshme. Rezultati është lëkura e butë!

Materiali:

ABS dhe çelik që nuk ndryshket

Madhësia:

11 cm x 3 cm

Lloji:

ibaterisë1xAAbateri(nukfurnizohet).

Ngjyra:

E Bardhë.

Paketimi:

Në paketim vjen 1 x MissStick depilator në formën e buzëkuqit.

Shtoni në shportë

Al-Online Shpk d.o.o.

Në lidhje me kompanin

Reklamacione dhe zëvëndësime

Politika e privatësis

Kushtet e punës

XXX

Ndihma përdoruesve dhe porosis

al@dokishop.com

Për Ju jemi në dispozicion çdo ditë pune nga 08:15 - 15:45.

Mënyra e pagesës

🔒 100 % blerje e sigurt

Shkëmbimin falas, kthimi i produktit ose kthimi i parave në rast që nuk jeni të kënaqur me produktin.

dokishop.al | Al-Online Shpk d.o.o.

Facebook