Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Byzyluk & Stolite & Gjerdan & Unaze & Product sets > Merlyn
-50%

Komplet bizhuterish luksoze Merlyn

Vlerësimi 4,7 / 5

Everything️ Gjithçka që i duhet një gruaje për një pamje magjepsëse - një set modern me një gjerdan, byzylyk, unazë dhe vathë luksoz ✨ Materialet: Çelik inox, zirkon

6580Lek
3290Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,990Lek /copë

3x  1,557Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shfaqje ilustruese e funksionalitetit:

1) Byzylyk luksoz 2) gjerdan joshës 3) Unaza elegante 4) Vathë elegantë

xxxxxx

Porosia

6580Lek 3290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt