Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet > Massy
-50%

Sutjena elegante Massy

Vlerësimi 4,7 / 5

Me këtë sytjena, ju do të shkëlqeni në çdo copë veshje - siguron dekoltenë perfekte dhe mbështetjen e gjoksit! Materialet: 90% najlon, 10% elastan

6780Lek
3390Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,090Lek /copë

3x  1,657Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia:
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Rehati e fundit dhe mbështetje e përsosur

Ndjehuni të sigurt dhe pa ngarkesë gjatë gjithë ditës. Ky sytjena është krijuar për t`ju dhënë komoditet dhe mbështetje të përsosur.

Dekolte tërheqëse dhe e qëndrueshme

Kupat e përforcuara dhe rripat e gjerë japin një ndjenjë rehatie gjatë veshjes, por edhe një dekolte të bukur dhe të qëndrueshme.

Merret frymë dhe pa shtrëngim

Madeshtë bërë nga material që merr frymë që nuk tkurret dhe nuk nxit djersitjen në ditët e ngrohta.

Ideale për rrobat me dekolte më të thellë

Një sytjena cilësore siguron mbështetje superiore dhe një pamje të mrekullueshme - ideale për veshjet, bluzat dhe këmishat me një çarje më të thellë.

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt