Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veture & Portativ & Tiktok > MagnetiX

MagnetiX - Mbajtëse telefonike magnetike

Kombinoni elegancën dhe prakticitetin! Mbajtësja minimaliste e telefonit do t'ju ndihmojë të përdorni telefonin gjatë vozitjes dhe t'i jepni një pamje moderne brendësisë së makinës suaj.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6380Lek
3190Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: MagnetiX

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Më shumë fleksibilitet, komoditet dhe siguri në drejtimin e automjetit

Përdorimi i telefonit zvogëlon fokusin gjatë vozitjes, gjë që rrit rrezikun e aksidenteve! MagnetiX e mban telefonin tuaj në majë të gishtave pa bllokuar pamjen tuaj. Ata bëjnë telefonata, regjistrojnë ose dëgjojnë muzikë gjatë ngasjes së sigurt.

Përgjigjuni thirrjeve me 1 klikim

Aksesori revolucionar i automjetit në miniaturë do t'ju lejojë të vozitni të sigurt. Falë magnetëve të fuqishëm dhe ngjitësit të avancuar, do t'i keni gjithmonë duart të lira gjatë vozitjes.

Ngjitshmëri super e fortë

Mbështetja e fortë ngjitëse e klasës së makinave siguron një forcë të fortë lidhëse. Pavarësisht nga rrugët me gunga dhe kthesat e mprehta, ai do të qëndrojë krejtësisht i sigurt në vend. Kur hiqet, nuk do të dëmtojë sipërfaqet në makinën tuaj.

Një vend i sigurt për telefonin tuaj

Magnetët superfuqi do të ofrojnë mbrojtje sigurie për telefonin tuaj gjatë vozitjes. Mbajtësja MagnetiX përmban 8 magnet, kështu që këto rrugë me gunga, gropa dhe vozitje e shpejtë nuk do të jenë problem.

Horizontale ose vertikale - kjo është zgjedhja juaj!

Ky mbajtës inovativ është specifik në atë që mund të rrotullohet 360 °. Lidhja e fortë e topit metalik ju jep mundësinë ta ktheni telefonin në pozicionin që dëshironi.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,940Lek /copë

3x  1,523Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Një vegël që është thelbësore në ditët e sotme

MagnetiX Fantastik ka përdorime të shumta! Përdoreni atë kudo në shtëpi ose zyrë si mbajtëse çelësash ose ndonjë objekt metalik.

Pamje elegante për makinën tuaj

Dizajni i jashtëzakonshëm minimalist, ergonomik, i plotësuar nga një pamje luksoze, do ta bëjë brendësinë e makinës suaj autentike.

Vendosja në vetëm disa lëvizje!

Disa goditje dhe më pak se një minutë duhet ta vendosni këtë pajisje në çdo sipërfaqe. Është e nevojshme vetëm të fshini sipërfaqen përpara instalimit, të vendosni kllapa mbi të dhe ta shtypni atë.

Për të gjitha llojet e telefonave

Gjithmonë pranë dhe të sigurt gjatë vozitjes! Mbajtësja magnetike luksoze është universale dhe do të mbajë në mënyrë të përsosur telefonat e të gjitha madhësive dhe tabletat edhe më të vegjël.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ia vlen çdo kuna. Ngjitësja e mbajtëses është e qëndrueshme dhe ngjitet fort në panelin e kontrollit, gjë që më befasoi. Unë ngas kamion në rrugë kodrinore dhe më shërben mirë, telefoni është i sigurt pavarësisht rrugëve dhe vozitjes.

Lukas - Elbasan

Zgjedhje fenomenale! Jam i emocionuar me këtë produkt, më shërben pas 6 muajsh si ditën e parë.

Ana - Tirana

Magnetët janë jashtëzakonisht të fortë dhe telefoni im nuk lëviz gjatë ngasjes. Unë përdor një iPhone 12 me një mbulesë mbrojtëse që është e rëndë dhe nuk kam asnjë problem me mbajtësen.

Jeongbinn - Kamëz

Mbajtësi më i bukur që kam pasur deri tani. Nuk është i fortë dhe nuk më shqetëson në bord.

Elsjana - Shkodër

Aksesorë ultra-praktik dhe modern për çdo automjet
  • Rrotullim 360°
  • Magnet superfuqi
  • Pamje luksoze
  • Lehtë për t'u vendosur
  • Dizajn ergonomik

Kujdesuni për veten dhe familjen tuaj!

Telefoni është armiku numër 1 i të gjithë shoferëve! Një vend i sigurt për telefonin do t'ju çlirojë duart dhe do të rivendosë fokusin tuaj gjatë vozitjes dhe do të sigurojë një udhëtim të sigurt për ju dhe të dashurit tuaj.

KOMPAKT

I GURTË

PRAKTIKE

UNIVERSAL

Përshkrimi:

MagnetiX është një mbajtës magnetik për telefonat.

Materiali:

Aliazh zinku, silikoni

Përmasat:

60 mm x 24 mm x 20 mm

Ngjyra:

E zezë

PARALAJMËRIM:

Mos e vendosni telefonin në mbajtëse deri në 12 orë pas instalimit, në mënyrë që ngjitësi të ngurtësohet mjaftueshëm.

SHËNIM:

Ne rekomandojmë që mbajtësja të përdoret për telefonat me mbulesa të hollë mbrojtëse, për ngjitje më të mirë të magnetit.

MIRËMBAJTJA:

Nëse është e nevojshme, fshijeni mbajtësin me një leckë të lagur dhe lëreni të thahet në ajër.

RUAJTJA:

Mbajeni larg rrezeve të diellit direkte dhe nxehtësisë.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6380Lek
3190Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: MagnetiX

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt