Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Paruke > Lydia

Paruka moderne Lydia

Hijeshoni gjithçka përreth jush me flokë moderne dhe perfekte plot vëllim

7580 Lek
3790 Lek

PAGUANI PAS PRANIMIT

Dërgimi postar falas

Blerje plotësisht e sigurt me mundësinë e kthimit të parave

Ëndërra juaj për flokun e bukur me plot volum tani mund të e bëni realitet

Parukë moderne Lydia duket plotësisht e natyrshme, kështu që askush nuk do të dyshojë se është një zëvendësues i flokëve.

PERUKA E RREGULLUESHE

Baza e parukës ka një brez elastik që rregullon që i përshtatet formës së kokës së të gjithëve. Kështu që nuk duhet të shqetësoheni se do t`ju shpëtojë ose nuk do t`ju përshtatet.

QIME E BUTË DHE E SHKËLQYESHME

Flokët e parukës duken si një natyrore, kanë një cilësi të butë dhe me butësi lëvizëse. Do të duket si flokë të vërtetë dhe askush nuk do të mendojë se keni paruke.

PËR TË GJITHA MUNDËST

Parukë ka një gjatësi dhe formë ideale, dhe një ngjyrë të pazakontë që është e paarritshme për shumë njerëz. Është e thjeshtë, por në të njëjtën kohë ekstravagante dhe e përshtatshme për të gjitha rastet. Qimet nuk do të rrudhen, bien jashtë, do të ndryshojnë butësinë ose ngjyrën.

GJATËSI DHE DENSITET IDEAL

Prodhuesit e kësaj parukë kanë menduar për gjithçka. Përveç bërjes së parukave me cilësi të lartë për një pamje natyrale, ata gjithashtu i dhanë asaj vëllimin, ngjyrën dhe dendësinë ideale që është e vështirë të arrihet me flokë natyralë.

Bëni hairstyle e përsosur, të modës që keni parë vetëm në TV deri tani!

Hairstyle bob perfekte me vëllim dhe fillesa të bukura gri është ëndrra e shumë grave në të gjithë botën. Hairstyle bob perfekte me vëllim dhe fillesa të bukura gri është ëndrra e shumë grave në të gjithë botën.

TERHEQJE FATALE

Një hairstyle moderne bob me vëllim dhe densitet ideal nuk del kurrë jashtë modës. Për më tepër, pasi shumë duan ta kenë atë, kjo parukë është dizajnuar që do të sigurojë të gjitha sa më sipër dhe do t`ju bëjë të dukeni magjik, fatal dhe tërheqës.

FSHEH MUNGESAT

Kjo parukë me fillesa gri të arritshme me vështirësi është zgjidhja ideale për flokë të hollë, të pajetë, të thatë dhe të ngadalshëm. Ajo do të fshehë në mënyrë të përsosur gjithçka që dëshironi dhe do t`ju japë hairstyle e përsosur që do të duket si ato nga revistat botërore ose sikur thjesht e keni lënë në duart e një floktari profesional.

MIRËMBAJTJE E THJESHTË

Një paruke e butë është e lehtë për tu mirëmbajtur ndryshe nga flokët natyralë. Ju thjesht mund ta krehni atë me një furçë ose një krehër flokësh me dhëmbë të gjerë pa frikë se mos bie jashtë. Nuk ka erë të pakëndshme – era e flokëve është plotësisht neutrale.

Foto e produktit në 360 °

Paruka moderne Lydia

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Cilësia e lartë e kësaj parukë, forma e saj e përsosur, ngjyra unike dhe flokët që duken si natyrale janë arsyeja që paruke i përshtatet absolutisht çdo fytyre dhe ofron një pamje tërheqëse.

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
shuma:

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,490Lek /copë

3x  2,057Lek /copë

7580Lek
3790Lek
Dërgimi postar falas

Specifikimet teknike:

Përshkrimi:

Peruka moderne Lydia - efekt natyral për dukje perfekte. Rehati e shkëlqyeshme bazë pa buzë të dukshme dhe materiale natyrore do të parandalojë djersitjen e kokës suaj.

Madhësia e bazës:

Përmban një brez elastik për tu përshtatur me të gjitha format e kokës

Tekstura:

Flokë të trashë, të shkurtër të trashë dhe me shumë vëllim

Ngjyra:

E errët me shirita gri

Paketimi:

Në paketim vjen 1 x peruka moderne Lydia

Si të përdorni:

Mblidhni flokët, rregulloni bazën dhe vendosni një paruke në kokën tuaj.

100% blerje pa rrezik

Mund të na e ktheni produktin dhe do ju kthejmë paratë tuaja, pa pyetje shtesë.

 

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt