Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Rrip > Loola
-50%

Rripi modern Loola

Vlerësimi 4,7 / 5

Një aksesor tërheqës dhe modern i modës me një kapese metalike nxjerr në pah më së miri figurën dhe stilin. Materiali: Lëkurë PU, kapëse metalike

6980Lek
3490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,190Lek /copë

3x  1,757Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

SHTESA INTERESANTE NE PAMJEN TUAJ

Shndërroni një kombinim të xhinseve dhe një T-shirt në një pamje elegante dhe moderne me këtë rrip me ngjyra të jashtëzakonshme. Një detaj bënë dallim të madh.

DIZAJN MODERN I RRIPIT KLASIK

Modeli klasik i rripave është gjallëruar nga vrima të mëdha eliptike dhe një dizajn të pazakontë shtrënguese metalike. Prodhura nga materiale me cilësi të lartë, të dizajnuara për jetëgjatësi dhe për të siguruar rehati.

TREGO VERSIONIN ME TË MIRË

Theksoni figurën dhe vizualisht holloni belin me këtë rrip spikatës. Ai fisnikëron çdo kombinim të pantallonave, xhinseve, bluzave, madje edhe fustaneve elegante.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Rripi elegant i lëkurës 2. Kapëse metali për fiksim të fortë 3. Vrima eliptike me tërë gjatësinë

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt