Më e mira E renditura e para Shitesit me te mire
dokishop.al > Rrip > Loola - Produkt revolucionar në ofertë

Vetëm edhe 5 artikuj në rezerva

71 copë të shitura në 24 orët e fundit

150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Rripi modern Loola

Një aksesor tërheqës dhe modern i modës me një kapese metalike nxjerr në pah më së miri figurën dhe stilin. Materiali: Lëkurë PU, kapëse metalike
Produkti nukështë në dispozicion në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
1x 3590Lek
Zgjedhjet më të mira 2x 5490Lek
3x 6390Lek

7180Lek 3590Lek

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

SHTESA INTERESANTE NE PAMJEN TUAJ

Shndërroni një kombinim të xhinseve dhe një T-shirt në një pamje elegante dhe moderne me këtë rrip me ngjyra të jashtëzakonshme. Një detaj bënë dallim të madh.

DIZAJN MODERN I RRIPIT KLASIK

Modeli klasik i rripave është gjallëruar nga vrima të mëdha eliptike dhe një dizajn të pazakontë shtrënguese metalike. Prodhura nga materiale me cilësi të lartë, të dizajnuara për jetëgjatësi dhe për të siguruar rehati.

TREGO VERSIONIN ME TË MIRË

Theksoni figurën dhe vizualisht holloni belin me këtë rrip spikatës. Ai fisnikëron çdo kombinim të pantallonave, xhinseve, bluzave, madje edhe fustaneve elegante.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Rripi elegant i lëkurës 2. Kapëse metali për fiksim të fortë 3. Vrima eliptike me tërë gjatësinë

Shtoni në shportë

Al-Online Shpk d.o.o.

Në lidhje me kompanin

Reklamacione dhe zëvëndësime

Politika e privatësis

Kushtet e punës

XXX

Ndihma përdoruesve dhe porosis

al@dokishop.com

Për Ju jemi në dispozicion çdo ditë pune nga 08:15 - 15:45.

Mënyra e pagesës

🔒 100 % blerje e sigurt

Shkëmbimin falas, kthimi i produktit ose kthimi i parave në rast që nuk jeni të kënaqur me produktin.

dokishop.al | Al-Online Shpk d.o.o.

Facebook