Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & Makeup & 0Flamingo > Lola

Lola – 12 palë qerpikë magnetikë me eyeliner

Arritni një pamje të harlisur të qerpikëve. Grimcat magnetike në eyeliner do t'i mbajnë të sigurt qerpikët në vendin e tyre. Këta qerpikë të bukur do të qëndrojnë gjatë gjithë ditës pa rënë apo rrëshqitur.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6980Lek
3490Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Pamje e patëmetë e grimit të syve për çdo rast

Zgjidhni palën perfekte nga 12 stile të ndryshme të qerpikëve që do t'i përshtaten nevojave tuaja dhe do të jenë të përshtatshme për çdo rast. Nuk ka nevojë të paguani grimerë të shtrenjtë, merrni pamjen e përsosur të grimit që dëshironi në disa hapa të thjeshtë.

Ata qëndrojnë në vend

Grimcat magnetike ultra të imta në eyeliner i mbajnë qerpikët mirë në vend. Këta qerpikë të bukur magnetikë të trashë qëndrojnë në vend gjatë gjithë ditës pa u rënë.

Bëhuni gati për të dalë brenda pak minutash

Mos kaloni orë të panumërta para një pasqyre duke u përpjekur të vendosni grimin e syve. Ky komplet praktik grimi ju mundëson të përgatiteni shpejt dhe të arrini një pamje perfekte të grimit të syve.

Kurseni para për trajtimet e bukurisë

Procedurat estetike kushtojnë shumë para dhe duhet të prisni me ditë për një takim. Kurseni para dhe kohë duke i aplikuar këto qerpikë pa ndihmë, në disa hapa të thjeshtë.

Përshtatuni në mënyrë perfekte me çdo sy

Qerpikët magnetikë të butë përshtaten lehtësisht me konturet e çdo syri dhe i kornizojnë bukur sytë për efektin më të mirë 3D. Ka 12 çifte të ndryshme për të zgjedhur, për çdo situatë.

Foto e produktit në 360 °

Mund të vendoset në një rrahje zemre edhe nga një fillestar

Thjesht përdorni eyelinerin magnetik si eyeliner zakonisht dhe më pas lidhni qerpikët magnetikë me piskatore që përfshihen në këtë komplet. Ju nuk do të keni nevojë për ndonjë aftësi të veçantë për t'u dukur bukur.

Largim i lehtë dhe i thjeshtë

Ju mund ta hiqni lehtësisht eyelinerin magnetik me pastruesin e grimit të papërshkueshëm nga uji dhe pambukun. Nuk ka procedura të komplikuara, mjete shtesë ose orë të tëra për t'i hequr ato.

Alternativë më e sigurt dhe më e mirë për zgjatjet e qerpikëve

Ngjitësi i përdorur për zgjatjen e qerpikëve shpesh herë mund të jetë agresiv dhe të dëmtojë qerpikët. Shmangni këtë duke përdorur këto qerpikë të butë të cilët nuk i tërheqin apo dëmtojnë qerpikët tuaj natyralë.

Asnjë njollë

Ky eyeliner magnetik është shumë i pigmentuar, i papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm dhe thahet shpejt. Nuk do të njolloset dhe nuk do të krijojë njolla, dhe mund të përdoret pa qerpikë si një eyeliner i rregullt.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Qerpikët janë të mrekullueshëm. Falë përzgjedhjes së madhe, ka diçka për çdo shije dhe rast. Linja e syve është super e fortë, qëndron edhe kur bëni sport. Qerpikët qëndrojnë të besueshëm deri në mbrëmje dhe asgjë nuk shkëputet vetvetiu.

Megan - Elbasan

Është shumë e lehtë dhe e shpejtë! Mban shumë mirë gjithashtu!

Desiree - Tirana

Astar magnetik është i qëndrueshëm dhe është i lehtë për t'u hequr. Ata duken kaq të natyrshëm, plotësisht të dashuruar pas tyre. Rekomandim me gjithë zemër!

Sidorela - Vlorë

Ngjitet shumë mirë në kapakë dhe është një zgjedhje e mirë. Faleminderit.

Tahrijah - Durrës

Lola – 12 palë qerpikë magnetikë me eyeliner

Arritni një pamje të harlisur të qerpikëve. Grimcat magnetike në eyeliner do t'i mbajnë të sigurt qerpikët në vendin e tyre. Këta qerpikë të bukur do të qëndrojnë gjatë gjithë ditës pa rënë apo rrëshqitur.

6980Lek 3490Lek
shuma:

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,823Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një komplet make-up me 12 palë qerpikë magnetikë me eyeliner.

Paketimi:

12x palë qerpikë magnetikë, 2x eyeliner të lëngshëm, 1x piskatore

Ngjyra e syve:

E zezë

Gjatësia e qerpikëve:

9 mm, 10 mm, 11 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 18 mm

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt