Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ballina > Laser sharpener

Mprehës Laser - një mprehës thikë

Ndaloni së hedhuri para për thika të reja dhe të shtrenjta kuzhine sepse falë këtij mprehësi ju mund të riktheni në jetë të gjitha tehet e vjetra dhe të konsumuara në vetëm pak sekonda.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6780Lek
3390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Laser sharpener

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Rifreskoni mprehtësinë e thikave të vjetra të kuzhinës dhe kurseni para për të blerë të reja

Tani, me një goditje, shndërroni çdo thikë të vjetër në një brisk të mprehtë lazer me ndihmën e një mprehës Laser.

Mprehni të gjitha llojet e blades

Falë teheve të karabit tungstenit, Laser Sharpener shpejt dhe me lehtësi rikthen në jetë thika të vjetra dhe të hapura të kuzhinës, si dhe lloje të tjera thikash dhe tehësh.

Mprehje edhe thika me dhëmbë

Edhe thika të dhëmbëzuara të shkatërruara dhe të thella me ndihmën e Laser Sharpener rikthejnë shkëlqimin dhe mprehtësinë e tyre të vjetër falë mikro-teheve.

GJITHMON DORACAK

Falë pjesës së poshtme të vakumit, ngjitet në të gjitha llojet e sipërfaqeve të kuzhinës. Rregulloni atë që ju përshtatet - horizontalisht, horizontalisht ose me kokë poshtë.

E LART P USR PRDORIM

Duhen fjalë për fjalë 3 goditje përmes mprehësit për t`i bërë thikat tuaja të mprehta si një brisk. Dhe të gjitha me një dorë.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,545Lek /copë

3x  1,963Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra:

Foto e produktit në 360 °

Jo më tortura në kuzhinë me thika të hapura, mprehini ato kurrë më shpejt

Riktheni shkëlqimin dhe mprehtësinë tek thikat e vjetra dhe të veshura dhe prerë ushqimin pa u shtrydhur dhe frikë nga prerjet.

Kurseni në thika të reja

Pse të humbni para për thika të shtrenjta kuzhine kur mund të riktheni në jetë tehët e vjetër dhe të veshur në vetëm disa hapa.

SHKON PRORMES Ushqimeve SI PRMES GJALS

Ju nuk do të gatuani më ushqim ndërsa e copëtoni, sepse tani lehtë mund t`i prisni të gjitha llojet e ushqimit nga më të butat në më të vështirat.

Mprehni thikat në vetëm 3 lëvizje

Mos u shqetësoni me thika të hapura. Mprehësi Laser përmban një grup të dyfishtë telash të bëra me një teh karabit tungsteni që mpreh të gjitha llojet e teheve në 3 goditje.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Nuk besoja se thikat mund të ishin aq të mprehta. Më fal që nuk e mora këtë më herët, sa shumë vuajta me thika të hapura në kuzhinë.

Fiona - Vlorë

Edhe në 10 vjet punë në kuzhinë, nuk kam parë një zgjidhje kaq të thjeshtë dhe efektive për thika.

Hoohi - Shkodër

Tooshtë shumë mirë dhe është gjithmonë në dispozicion: D

Fatjon - Elbasan

Mprehës Laser - Një investim i vlefshëm
  • Teknologji e besueshme e mprehjes gjermane
  • Kthen në jetë të gjitha thikat
  • Gjithashtu i përshtatshëm për tehet me tehe të dëmtuara
  • Bëni çdo thikë të duket si e re përsëri
Paketa përmban:
  • 1x mprehës thikash Laser Sharper

Ai harron mjete të tjera për mprehjen e thikave

Ky mprehës revolucionar i thikave mpreh thikat jashtëzakonisht me efikasitet duke i hedhur thjesht të gjitha mjetet e tjera të mprehjes.

E mprehtë me një lëvizje

I përshtatshëm për të gjitha llojet e thikave

Nuk e shkatërron tehun e thikës

Nuk ka rrezik për shkurtime

Efikasiteti:

Falë teheve të dyfishta të bëra me karabit tungsteni super të fortë, edhe thikat më të shurdhër do të bëhen mprehtësisht shkatërruese!

Mprehni të gjitha llojet e thikave:

Thikat e kuzhinës, gjuetisë, xhepit pa dallim do të mprehen në mënyrë perfekte në vetëm 3 goditje.

Lehtë për t’u përdorur:

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të mbyllni mprehësin në sipërfaqe dhe të tërheqni butësisht thikën 1 ose 3 herë.

100% e sigurt:

Përkundër faktit se me Mprehësin Laser thikat bëhen të mprehta si një brisk, nuk ka rrezik lëndimi.

SI P TORDORONI:

Vendoseni mprehësin në sipërfaqen e punës dhe tërhiqeni levën drejt jush për të aktivizuar pjesën e poshtme të vakumit. Pastaj thika futet nëpër tehe në majë të mprehësit me laser.

PARALAJMRIM:

Mos përdorni mprehës Laser nëse leva nuk është tërhequr dhe thithja nuk është e aktivizuar. Paqëndrueshmëria e mprehtë mund të shkaktojë lëndime.

RUAJTJA:

Kur mprehësi është jashtë përdorimit, mbajeni atë jashtë mundësive të fëmijëve.

MATERIALE:

madeshtë bërë prej plastike, gome, metali dhe karabit tungsteni, kombinimi i të cilave siguron cilësinë më të lartë të mprehësit.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6780Lek
3390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Laser sharpener

 

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt