Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet & Fitnes > Laina
-50%

Këpucë të gjata moderne të fitnesit elastik

Vlerësimi 4,7 / 5

Këpucët tona gjeniale të fitnesit, të cilat janë kombinimi perfekt i butësisë dhe shtrirjes, e bëjnë çdo prapanicë të duket si një bukuroshe në formë të bukur. 🍑🎀 Materialet: 85% poliester, 15% material elastik

7180Lek
3590Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,290Lek /copë

3x  1,857Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia:
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Ata theksojnë kthesat

Dollakë të rehatshëm do të theksojnë kthesat në vendet e duhura, dhe një bel i lartë do të ngushtojë optikisht vijën e barkut.

xxxxxx

Porosia

7180Lek 3590Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt