Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet > Lacey
-50%

Leggings xhins me lidhëse

Vlerësimi 4,7 / 5

Modeli i shtrirë i dollakëve xhins me lidhëse të njohura e bën figurën tuaj tërheqëse pa shqetësimin e xhinsit të ngurtë Materialet: Poliestër, material elastik

6980Lek
3490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,190Lek /copë

3x  1,757Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia:
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Një copë veshje praktike për çdo ditë

Ju mund ta vishni këtë risi të modës në çdo mundësi dhe ta kombinoni atë në mënyra të panumërta interesante.

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt