Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Byzyluk > Kerrisk
-50%

Bylyzyk tibetian Kerrisk

Vlerësimi 4,7 / 5

Byzylyku ​​i këndshëm është bërë nga një gur i veçantë vullkanik nga Himalajet i cili përdorur për të pastruar chakras. Materiali: Gur

9980Lek
4990Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  4990Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,790Lek /copë

3x  2,057Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

SIGURON RRJEDHJEN E ENERGJISE POZITIVE

Krijoni një ekuilibër të trupit dhe mendjes me një byzylyk unik pastrues chakra.

FUQIZUAR NGA METODAT TIBETANE TË ANCIENTIT

Një byzylyk i krijuar posaçërisht për pastrimin e chakras është fuqizuar nga ritualet e lashta të murgjve tibetianë.

E PRODHUAR NGA GUR SPECIAL VULLKANIK

Ky byzylyk dallohet posaçërisht për gurin e veçantë vullkanik nga Himalajet nga i cili është bërë.

Afishim piktural i funksionalitetit

1 bylyzuk me perla nga guri vullkanik

xxxxxx

Porosia

9980Lek 4990Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt