Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria > Irily
-50%

Irily – 5 copë vegël për pastrimin e veshëve

Vlerësimi 4,7 / 5

Mjete që do të heqin në mënyrë efektive grumbullimin e dyllit të veshit. Të gjitha ato 5 pjesë do t'ju ndihmojnë individualisht për të mbajtur veshët tuaj të pastër dhe të shëndetshëm. Materiali: Çelik inox

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,890Lek /copë

3x  1,457Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

5 komada pribora od vrhunskog materijala

U setu dobivate 5 komada pribora izrađenih od vrhunskog materijala koji traje godinama. U setu dolazi i četkica za održavanje pribora.

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt