Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Vegla & Clearance > Holdio

Holdio – Mbajtësi i telefonit

Një mbajtëse e rregullueshme telefoni ju ndihmon të shijoni çdo përmbajtje pa përdorur duart tuaja. Rrotulloni atë me 360 gradë dhe rregulloni atë në çdo kënd që ju përshtatet më së miri

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6380Lek
3190Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Një mbajtës për shumë raste

Përdoreni kudo - vendoseni në tavolinë, krevat, raft... dhe shikoni video, filma dhe rrjete sociale në celular në mënyrën më të këndshme.

Vendoseni celularin në të dhe bëni kujtime të paharrueshme nga udhëtimet

Mund të rrotullohen shumë kënde për të rregulluar pozicionin e telefonit. Kjo e bën më të përshtatshëm përdorimin e navigimit dhe krijimin e videove të mahnitshme.

Rregulloni këndin e shikimit sipas nevojave tuaja

Këndet e shumëfishta të shikimit dhe rrotullimi 360° ofrojnë mundësi të pakufizuara shikimi. Vendoseni telefonin tuaj në këndin e përsosur për të shijuar shikimin e filmave dhe lloje të tjera të përmbajtjes.

Material me cilësi të lartë

Bërë nga material silikoni dhe plastik i cilësisë së lartë. Nuk është e lehtë për ta thyer atë, mund të përdoret për një kohë të gjatë, të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.

MBAJTESJA TELEFONI ME Rrotullimin 360°

Këndi i rregullueshëm mund të rrotullohet 360° për të përmbushur nevojat e vijave të ndryshme të shikimit. Ai gjithashtu mbështet ndërrimin horizontal dhe vertikal të ekranit dhe këndi i lundrimit mund të rregullohet sipas dëshirës, gjë që është e përshtatshme sa herë që duart tuaja janë të zëna.

Foto e produktit në 360 °

Bërja e selfieve dhe videove perfekte nuk ka qenë kurrë më e lehtë

Plotësisht praktike dhe e lehtë për t'u përdorur. Është i shkëlqyeshëm për të bërë selfie perfekte, sepse është e lehtë për t'u vendosur kudo.

Dizajn praktik

Madhësia dhe ngushtësia e hapjes mund të rregullohen sipas nevojave tuaja duke rrotulluar butonin rrotullues nën hapje.

Kurseni kohë në instalim

Bllokimi i shpejtë kursen kohë dhe përpjekje. Hiqni celularin me njërën dorë. Është e lehtë të mbërthehet në pult dhe në shumicën e sipërfaqeve të sheshta.

Mbështetje telefonike e qëndrueshme dhe e qëndrueshme

Një mbajtëse që mund të përballojë deri në 300 g dhe materialet cilësore e bëjnë atë të qëndrueshëm dhe të sigurt për t'u përdorur. Shikoni përmbajtjen e preferuar në telefonin tuaj pa frikë se telefoni ose mbajtësi juaj po ju bie.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Duket e fortë dhe e punuar mirë, mund të rregulloj këndin, vertikal ose horizontal sipas nevojave të mia.

Desiree - Kamëz

M'u deshën vetëm disa sekonda për të kuptuar se si ta bashkoja dhe më pëlqen shumë.

Getoard - Vlorë

Kjo është shumë e përshtatshme për makinën time dhe shumë praktike për lundrim dhe udhëtime.

Zygmund - Elbasan

Sapo bleva këtë produkt, gjithçka shkoi pa probleme nga porosia deri te dorëzimi.

Fatjon - Durrës

Holdio - Mbajtësi i telefonit

Një mbajtëse e rregullueshme telefoni ju ndihmon të shijoni çdo përmbajtje pa përdorur duart tuaja. Rrotulloni atë me 360 gradë dhe rregulloni atë në çdo kënd që ju përshtatet më së miri

6380Lek 3190Lek
shuma:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,940Lek /copë

3x  1,523Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Mbajtëse telefoni e përshtatshme për shumë raste

Materialet:

Plastike, silikoni

Ngjyra:

E zezë

E përputhshme:

3,5 deri në 7 inç

Pesha e ngarkesës:

300g

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt