Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Rrip & Protofol & Ora & Product sets > Hilcon

Hilcon – Set i aksesorëve të modës

Një set perfekt që magjeps me shikim të parë! Kombinimi elegant i syzeve të diellit, portofolit, orës, rripit dhe stilolapsit është ideal për njeriun modern. Materialet: Eko lëkurë, çelik inox, xhami

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7780Lek
3890Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Për një pamje të parezistueshme, klasike dhe mashkullore

Theksoni sjelljet tuaja xhentëlmenësh me një set të parezistueshëm që do t'i përshtateni stilit tuaj. Një portofol modern dhe një orë me dizajn të pazakontë janë një kombinim perfekt i dobishëm dhe interesant.

Materialet cilësore dhe dizajni elegant do të plotësojnë stilin tuaj

Shtoni një prekje luksi në stilin tuaj dhe plotësoni veshjet tuaja me këto detaje fantastike të modës. Mund t’i kombinoni, por edhe t’i vishni veçmas.

Një shtesë minimaliste me rëndësi efektive

Një rrip elegant, mesa duket vetëm një detaj i vogël mode, por në fakt me rëndësi shumë të rëndësishme. Një rrip cilësor dhe i mirë do ta ngrejë stilin tuaj në një nivel më të lartë.

Aksesorë mode të përshtatur në mënyrë perfekte

Të gjitha pjesët e setit janë menduar me kujdes për të marrë kombinimin perfekt. Ky grup është vërtet i përshtatshëm për të gjitha situatat.

Paketim i rafinuar

Nevojat e çdo mashkulli që kujdeset për pamjen e tij tashmë janë në një komplet paketimi të bukur. Kutia e rafinuar e bën atë një dhuratë të pagabueshme.

Foto e produktit në 360 °

Një orë dominuese me një mekanizëm tradicional

Linjat e pastra dhe detajet e denjë janë bartësit e një shkëlqimi luksoz që bie menjëherë në sy. Sekreti qëndron në faktin se tani do të paguani tre herë më pak për këtë pamje.

Një portofol elegant me cilësi të lartë

Materiali perfekt i portofolit që imiton lëkurën do të kompletojë pamjen tuaj me elegancë. Përveç mbajtjes së sendeve tuaja të sigurta, ato do t'ju bëjnë të dukeni efektivë.

Për meshkujt seriozë dhe të biznesit

Për të gjithë burrat e biznesit dhe ata që duan të jenë, ekziston një stilolaps cilësor. Qëndroni gjithmonë të përditësuar me ngjarjet dhe lini nënshkrimin tuaj të rastësishëm.

Mbrojtje e shkëlqyer nga dielli dhe një pamje elegante

Dukeni moderne dhe siguroni mbrojtje të lartë nga dielli. Një formë ideale syzesh që i përshtatet çdo mashkulli.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Kompleti është perfekt. Më pëlqen çdo pjesë nga ky grup dhe i vesh ato çdo ditë.

Koranfo - Tirana

E bleva burrit tim për ditëlindjen e tij, ai ishte i kënaqur. I dhashë shumë aksesorë mode për pak para.

Sidorela - Durrës

Seti duket luksoz, edhe ai ka ardhur shpejt, ndaj jam shume i kenaqur.

Arti - Vlorë

Set praktik dhe veçanërisht efektiv i aksesorëve për meshkuj. Cilësi të mirë. Më pëlqen shumë.

Jeongbinn - Elbasan

Komplet luksoz për meshkuj 5 në 1 Hilcon

Një set fantastik me artikuj klasikë për meshkuj që duhet të ketë çdo zotëri: syze dielli, portofol, orë, rrip dhe stilolaps. 👨‍💼 Materialet: Eko lëkurë, çelik inox, xhami

7780Lek 3890Lek
shuma:

1x  3890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2690Lek /copë

3x  2290Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Komplet luksoz dhe elegant për burra me stil dhe biznes

Materialet:

Eko lëkurë, çelik inox, xhami

Paketimi:

1 orë, 1 portofol, 1 gotë, 1 rrip, 1 stilolaps

Ngjyra:

E zezë

xxxxxx

Porosia

7780Lek 3890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt