Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Perfume & 0Cross_opt > Glopp

Glopp - Ujë tualeti me një aromë intensive

Një aromë e fuqishme për burrat që guxojnë të kapërcejnë kufijtë! Shijoni një kombinim joshës të notave të drurit dhe agrumeve

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6180Lek
3090Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Aromë intensive e frymëzuar nga meshkujt fatalë

Esenca të ndryshme dhe intensive fshehin nota druri dhe agrume. Lundroni në botën magjike të një arome luksoze.

Një aromë që pushton në fillim

Burrat e guximshëm që dinë se çfarë duan zgjedhin ujin e tualetit Glopp për shkak të notave sensuale dhe mistike, dhe në të njëjtën kohë kokete.

Magjeps me nota joshëse

Përbërja prej druri-agrume pasqyron maskulinitetin dhe magjeps të gjithë rreth jush me notat e saj joshëse. Një aromë e destinuar për një mashkull të rafinuar dhe të sigurt!

Aroma joshëse e kënaqësisë

Sa herë që e aplikoni, do të zhyteni në një re aromatike plot kënaqësi të fshehta! E krijuar posaçërisht për variantet e mbrëmjes dhe të ditës, ajo lë një përshtypje të parezistueshme në çdo kohë.

Asnjë ndjenjë rëndese apo acarimi

Një aromë që përzihet me personalitetin tuaj nuk do të krijojë asnjë peshë në lëkurën dhe hundën tuaj. Shumë kohë pas aplikimit, të gjithë rreth jush do ta ndjejnë atë.

Foto e produktit në 360 °

Shënime mistike dhe joshëse

Në zemër të këtij uji tualeti janë notat minerale për një aromë të qëndrueshme. Askush nuk do t'i rezistojë dot aromës jashtëzakonisht joshëse dhe mashkullore.

Një aromë me të cilën ata do t'ju kujtojnë

Notat kryesore të agrumeve kombinojnë grejpfrut dhe portokall, për një aromë që askush nuk e harron. Ai mishëron maskulinitetin, luksin dhe elegancën.

Ajo lë një gjurmë aromash të papërmbajtshme

Notat bazë të drurit i japin një ton të ngrohtë dhe të qëndrueshëm të gjithë përbërjes. Këto aroma emocionuese, përgjegjëse për intensitetin, e pasurojnë këtë kombinim të përjetshëm.

Aromë intensive që zgjat

Notat freskuese të këtij grupi luksoz janë në të njëjtin nivel me parfumet e markave me famë botërore. Ata janë këmbëngulës dhe do t’ju ndjekin gjatë gjithë ditës.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Mendova se avullon shpejt sepse kur e aplikoj, së shpejti nuk e ndjej më. Megjithatë, të gjithë rreth meje e ndjenin atë. Kjo do të thotë se kam gjetur aromën time ideale :)

Arti - Shkodër

I porosita një të dashur për ditëlindjen e tij dhe ai u pendua, sepse tani gratë vazhdojnë t'i thonë sa erë e fuqishme ka.

Megumi - Durrës

Erë shumë e vazhdueshme. Është freskues dhe zgjat shumë, më e rëndësishmja. Unë jam shumë i kënaqur!

Lukas - Kamëz

Raport i shkëlqyer çmim-cilësi. Blerë tashmë 2 për dhurata.

Tahrijah - Elbasan

Glopp - Një aromë e parezistueshme

Një aromë e fuqishme për burrat që guxojnë të kapërcejnë kufijtë! Shijoni një kombinim tërheqës të shënimeve prej druri 🙆‍♂️

6180Lek 3090Lek
shuma:

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,890Lek /copë

3x  1,490Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Ujë tualeti me aromë intensive për meshkuj

Përbërësit:

Alkool denat, Aqua (ujë), Parfum (aromë), Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Metilpropional, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, CI 19144 (e verdhë 5), CI 160).

Paketimi:

100 ml

Lloji i aromës:

Ujë tualeti

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt