Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Perfume > Gentro
-50%

Ujë Parfumi Gentro

Vlerësimi 4,7 / 5

Një parfum për burrat që duan të vërehen dhe të kujtohen! Shijoni notat klasike të drurit të kombinuara me një aromë aromë pikante

6780Lek
3390Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,090Lek /copë

3x  1,657Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Për burrat që duan të nuhasin mirë

Shënimet e freskëta, këmbëngulëse dhe të balancuara do t’ju rrethojnë me një aromë të mrekullueshme të cilës askush nuk mund t’i rezistojë.

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt