Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kuzhine & Clearance > Garlico

Hudhra - copëtuesi origjinal i hudhrës

Prerja e hudhrës nuk ka qenë kurrë më e lehtë! Ky helikopter novator e bën më të lehtë dhe më të shpejtë copëtimin e hudhrës pa i ndotur duart dhe erë të pakëndshme.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6580Lek
3290Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Prisni shpejt hudhrën

Ju mund të harroni për copëtimin e hudhrës me thika. Mjafton të mbështeteni grirës në hudhër për ta bërë atë të copëtuar imët dhe gati për përdorim.

Hudhër e copëtuar në mënyrë perfekte

Nuk keni pse të shqetësoheni me thikë për të marrë hudhër të copëtuar imët. Ky helikopter novator do të sigurohet që hudhra të jetë copëtuar në copat më të mira.

Më pak rrëmujë

Helikopteri Hudhër është shumë i përpiktë dhe i rregullt. Ju kursen rrëmujë dhe pastrim sepse është e lehtë për tu larë dhe e bën punën e saj shpejt

Pa aroma të pakëndshme

Nëse nuk ju pëlqejnë duart ngjitëse dhe aromat e pakëndshme pas copëtimit të hudhrës, atëherë ky helikopter është shpëtimi i vërtetë për ju! Falë dorezës ergonomike, duart tuaja do të qëndrojnë të pastra!

Mban të gjitha aromat

Ndryshe nga grimcuesit e tjerë që shtypin vetëm hudhrën dhe shkatërrojnë aromën dhe shijen e saj, Hudhra do të ruajë shijen e saj të plotë dhe të gjithë lëndët ushqyese.

Foto e produktit në 360 °

Dizajn ergonomik

Dizajni, i përshtatur posaçërisht për çdo formë dore, siguron rehati dhe siguri gjatë copëtimit të hudhrës.

Hacking me një lëvizje

Prerja e hudhrës tani është shumë më e shpejtë dhe më e lehtë. E tëra që ju nevojitet është vetëm një lëvizje e njërës dorë!

Kursen kohë

Në vend që të humbisni kohë në copëtimin e imët të hudhrës, copëtuesi i Hudhrës do të shkurtojë kohën e copëtimit në vetëm disa sekonda!

Mirëmbajtje e thjeshtë dhe e thjeshtë

Aq e lehtë për tu mirëmbajtur saqë do të bëhet ndihmësi juaj i preferuar i kuzhinës. Thjesht shpëlajeni helikopterin nën ujë të rrjedhshëm.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Tani e tutje copëtuesi im i preferuar në kuzhinë! Më pak rrëmujë, nuk i ndot duart, unë pres qepë në një orë. Shkëlqyeshëm!

Tahrijah - Kamëz

Pjesa më e keqe e punës sime në kuzhinë ishte copëtimi i hudhrës. Nuk më pëlqen kur duart e mia ndjehen si hudhër dhe janë ngjitëse, kështu që vendosa ta provoj me një hanxhar hudhër. Më është dorëzuar shpejt dhe unë tani me kënaqësi pres hudhrat.

Ana - Durrës

Kam porositur disa pjesë për restorantin tim. Unë e bëra punën më të lehtë për kuzhinierët e mi, por gjithashtu shkurtova kohën në këtë punë. Çmim i përballueshëm, shpërndarje e shpejtë, të gjitha lavdërime.

Arti - Elbasan

Shtypi inovativ i hudhrës me hudhër

Hudhra e copëtuar në mënyrë perfekte në vetëm disa goditje! Pa ndotje të duarve, kuzhinë dhe prerje të gjatë!

6580Lek 3290Lek
shuma:

1x  3290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,545Lek /copë

3x  1,930Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi :

Garlico - një copëtues inovativ hudhër

Materiali :

Plastike, çelik inox

Përmasat :

Gjatësia 10.2 cm; Gjerësia 7.6 cm

Ngjyra:

E zezë

xxxxxx

Porosia

6580Lek 3290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt