Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kafshe & Clearance > Furgetty

Furgetty – Një grup me 4 heqëse qimesh për kafshët shtëpiake

Zgjidhja inteligjente tërheq qimet e kafshëve gjatë larjes dhe tharjes së rrobave! Tani artikujt tuaj të larë mund të jenë vërtet pa qime.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6180Lek
3090Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Mund të përdoret në lavatriçe dhe tharëse

Kompleti ka 2 vegla të ripërdorshme të verdha dhe 2 jeshile që mund t'i përdorni si në rondele ashtu edhe në tharëse. Në këtë mënyrë ju mund të hiqni absolutisht çdo qime të kafshëve shtëpiake nga rrobat dhe mbulesat.

Kap pluhurin dhe grimcat e tjera

Hiqni me efikasitet qimet, pluhurin dhe grimcat e vogla të papastërtisë nga veshjet, mobiljet dhe sendet tuaja dekorative. Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër me një vegël të vërtetë shumëfunksionale.

Hiqni flokët nga rrobat në pak çaste

Më në fund, mund të përqafoni dhe përqafoni kafshën tuaj pa u shqetësuar për flokët në rroba. Përveç përdorimit në lavatriçe dhe tharëse, ju mund të hiqni qimet edhe nga rrobat që keni veshur aktualisht.

Nuk zë hapësirë

Heqësi fleksibël i qimeve me diametër 9 cm nuk do të zërë shumë hapësirë në lavatriçe. Mbushni lavatriçen me rroba dhe hiqni lehtësisht qimet e kafshëve shtëpiake.

I sigurt për rroba, kafshë shtëpiake dhe fëmijë

Materiali është jo toksik, anti-alergjik, gjë që e bën të sigurt për kafshët shtëpiake, fëmijët dhe veshjet tuaja. Nuk ka nevojë të përdorni detergjentë të fortë për të hequr papastërtitë dhe qimet e kafshëve nga rrobat.

Foto e produktit në 360 °

Hiqni qimet edhe nga mobiljet

Materiali fleksibël dhe ngjitës kap qimet e qenve dhe maceve nga rrobat dhe mobiljet tuaja. Përdoreni atë për të hequr qimet e kafshëve shtëpiake nga divanet, karriget e veshur me susta dhe kolltukët.

I butë me veshjet

Bërë nga material i qëndrueshëm, por i butë që nuk do të dëmtojë veshjen tuaj. Futini në lavatriçe edhe me materialet më delikate, nuk do të grisen dhe nuk do të prishen.

Nuk ka nevojë të lani rrobat dy herë

Nuk do t'ju duhet më t'i lani rrobat dy herë, vetëm për të hequr qafe qimet e kafshëve. Kurseni ujë, para, kohë dhe, më e rëndësishmja, kurseni nervat tuaja!

Përdorimi i pakufizuar

Materiali është i ripërdorshëm dhe mund të pastrohet me ujë! Ruani ato pranë makinës larëse dhe tharëse, për t'i arritur sa herë që keni nevojë të hiqni qimet e kafshëve shtëpiake.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Kemi dy qen dhe një mace. Shtëpia jonë ishte gjithmonë e çrregullt më parë, por tani falë këtyre heqësve të qimeve gjithçka është e pastër. Rekomandim me gjithë zemër.

Ana - Kamëz

Funksionon shkëlqyeshëm. Thjesht vendoseni në lavatriçe, çdo herë do të keni rroba pa qime.

Elsjana - Vlorë

Shumë e lehtë për t'u përdorur.

Megan - Tirana

Ndihmon shumë për pastrimin e divanit edhe pse është i butë. E shkëlqyeshme për familjet me kafshë shtëpiake.

Tahrijah - Elbasan

Furgetty - Set me 4 heqëse qimesh për kafshët shtëpiake

Zgjidhja inteligjente tërheq qimet e kafshëve gjatë larjes dhe tharjes së rrobave! Tani artikujt tuaj të larë mund të jenë vërtet pa qime 🐶 ✨

6180Lek 3090Lek
shuma:

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,840Lek /copë

3x  1,423Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një komplet 4 heqës qimesh për kafshët shtëpiake.

Materiali:

Silikoni

Diametri:

9 cm

Pesha:

55 gr

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt