Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Hardware & Jasht/natyre & 0Warranty > Foss

Foss – Elektrik dore super i fuqishëm

Llamba e fuqishme mund të ndriçojë lehtësisht një shesh lojrash ose të fokusohet në objekte 200 m larg.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6380Lek
3190Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

E dobishme në situata të shumta

Super i gjithanshëm, drita anësore mund të përdoret si llambë tavoline, për lexim, riparime dhe nevoja të tjera! Do të jeni të dobishëm në çdo situatë ku keni nevojë për dritë të mirë.

Njihni statusin e baterisë në çdo kohë

Nuk do të keni më nevojë të merrni me mend ose të shqetësoheni për statusin e baterisë. Në elektrik dore ka një ekran energjie lehtësisht të lexueshëm, i cili ju informon menjëherë për statusin.

Lëvizje më e sigurt gjatë natës

Rregulloni intensitetin e dritës në mënyrë që të mund të lëvizni në mënyrë të sigurt dhe të lirë në errësirë gjatë natës. Nuk do të pengoheni në errësirë, do ta shihni qartë shtegun dhe do të parandaloni çdo aksident dhe rënie.

Nuk i lodh sytë

Përdorni dritën anësore si dritë leximi për aq kohë sa të doni! Drita është e qëndrueshme dhe nuk do të dridhet, prandaj nuk do t'ju lodhë sytë.

Ndriçoni qoshet dhe hapësirat e vështira për t'u arritur

Shihni më mirë rreth shkallëve, garderobave, sirtarëve ose në një garazh. Gjeni lehtësisht çdo gjë që kërkoni edhe në ngjyrë të zezë, falë dritës së fortë.

Foto e produktit në 360 °

Ideale për kushte të vështira të motit dhe jashtë

Elektrik dore i papërshkueshëm nga uji i përshtatshëm për shëtitje, emergjenca dhe kampe dhe kushte të vështira të motit. Mbështetuni në të sa herë që kaloni kohë në natyrë.

Rregulloni lehtësisht intensitetin e dritës

Zgjidhni intensitetin e dritës që i përshtatet nevojave tuaja. Elektrik dore e karikimit USB ka mënyra të ndryshme pune, duke përfshirë dritën e fortë, dritën mesatare, dritën e përmbytjes, shpërthimin e blicit.

Ndricon një zonë të madhe

Elektrik dore i fuqishëm mund të mbulojë sipërfaqen deri në 200 metra. Do të ndiheni rehat duke ecur nëpër pyllin më të dendur gjatë natës.

Drita e fortë zgjat për shumë orë

Bateria me kapacitet të madh 18650 ofron deri në 5 orë dritë të fortë, kur karikohet plotësisht. Bateria është e integruar në elektrik dore dhe mund të ngarkohet thjesht me kabllon USB që vjen me të.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Drita është e fortë. Është mirë të përdoret.

Midori - Kamëz

Marrëveshje e shkëlqyer. Cilësi e mirë, e lehtë, shumë e ndritshme.

Lukas - Elbasan

Familja ime dhe unë ishim të befasuar këndshëm, super dritë dhe dritë e ndritshme. Rekomandim me gjithë zemër.

Rrezon - Durrës

Kjo llambë është e mrekullueshme për kampe, shumë e fuqishme

Hoohi - Vlorë

Foss - Elektrik dore super i fuqishëm

Një llambë baterie me karikim USB dhe deri në 5 orë dritë të fortë mund të fokusojë objektet deri në 100 m larg 🔦 🌠

6380Lek 3190Lek
shuma:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,940Lek /copë

3x  1,523Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një elektrik dore super i fuqishëm.

Materiali:

ABS

Gama:

200 m

Paketimi:

1x elektrik dore, 1x kabllo USB karikimi

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt