Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Perfume > ForteCall
-50%

Ujë Parfumi ForteCall

Vlerësimi 4,7 / 5

Një aromë për burra që është gjithmonë në trend! Një përzierje e provuar e notave prej druri dhe aromatike jep atë aromë klasike që është tepër tërheqëse 🙋‍♂️

6580Lek
3290Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,990Lek /copë

3x  1,557Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Erë që nuk avullohet shpejt

Një aromë e vazhdueshme, mashkullore dhe e freskët që nuk avullon shpejt do të mbetet në lëkurë edhe pas dushit.

xxxxxx

Porosia

6580Lek 3290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt