Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Paruke > Flavia
-50%

Flavia - Parukë voluminoze me fije në modë

Vlerësimi 4,7 / 5

Hije çdo gjë rreth jush me flokë me shkëlqim, voluminoz dhe perfekt. Materiali: Fibra sintetike rezistente ndaj nxehtësisë

7580Lek
3790Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,490Lek /copë

3x  2,057Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Ëndrra për flokë të shkurtër të volumizuar tani mund të bëhet realitet

Paruka e volumizuar me fije trendi duket krejtësisht natyrale, kështu që askush nuk do të dyshojë se është një zëvendësues i flokëve.

Paruke e rregullueshme i përshtatet të gjitha madhësive

Baza e ajrosur e parukës është me përmasa mesatare dhe i përshtatet formës së kokës së secilit. Kështu që nuk duhet të shqetësoheni se do t'ju shpëtojë, se do t'ju shtrydh ose se nuk do t'ju përshtatet.

Flokë të butë dhe me shkëlqim

Flokët Pierika janë me shkëlqim, të butë, me teksturë të sheshtë me volum, të përpiktë dhe me formë perfekte. Do të duket si flokë të vërtetë dhe askush nuk do të mendojë se keni një paruke.

Për të gjitha rastet

Ngjyra kafe e parukës në kombinim me fijet më të lehta është tërheqëse dhe e përshtatshme për t'u veshur në të gjitha rastet. Flokët nuk do të rrudhen, nuk do të bien, nuk do të ndryshojnë butësinë apo ngjyrën.

Dendësia dhe gjatësia ideale

Prodhuesit e kësaj paruke kanë menduar për gjithçka. Përveç krijimit të një paruke të cilësisë së lartë për një pamje natyrale, ata gjithashtu u siguruan që ajo të kishte densitetin ideal dhe volumin e kërkuar.

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt