Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Jezu & Religious > Fidem
-50%

Fidem - Gjerdani me kryq

Vlerësimi 4,7 / 5

Merrni një mundësi unike dhe porosisni një kopje unike dhe bindëse të kryqit personal të Papa Françeskut!

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Ngjyra:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,890Lek /copë

3x  1,457Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

KRYQ I PERSONALIZUAR I KRYQËZIMIT TË KRISHTIT

Ky kryq unik është një kopje e një kryqi personal që Papa Françesku e mban larg syrit të publikut.

KRYQI I SIMBOLIT TË FUQISHËM

Papa Françesku i përulur nuk bën pjesë me këtë kryq për një arsye, duke simbolizuar forcën shpirtërore, besimin, shpresën dhe shpëtimin.

I KRIJUAR NË QYTETIN E SHENJTË

Kopje e kryqit unik të Papa Françeskut bekohet në kishën e Shën Anës në Jeruzalem.

VLERA SENTIMENTALE SPECIALE

Ky kryq unik ka vlerë sentimentale për Papa Françeskun që e ka veshur qysh kur u bë peshkop.

PRODHIM PRECIZ I XHEVAHIRËVE

Gjerdan me kryq është i rregullueshëm në gjatësi. Kryqi dhe gjerdani janë bërë nga një material i cilësisë së lartë dhe hypoallergenic nën mbikëqyrjen vigjilente të murgjërve të Krishtit.

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt