Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ezoterike / Spiritual & Gjerdan > EyeofHorus
-50%

Varëse e bukur Eye Of Horus

Vlerësimi 4,7 / 5

Lidhësja me simbole druri gjithashtu është edhe pjesë tërheqëse e bizhuterisë.

6180Lek
3090Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Ngjyra:

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,840Lek /copë

3x  1,423Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

MBROJTJE NGA E KEQJA

Një varëse e bukur me syrin e Horus, një hajmali e fuqishme nga Egjipti i lashtë, e veshur me shekuj si mbrojtje kundër së keqes.

SIMBOLIKA MITOLOGJIKE

Legjendat egjiptiane thonë se syri i kësaj hajmalie është një skifter dhe sot është një nga hajmalitë e preferuara në të gjithë botën. Besohet se ndihmon në shërimin e trupit dhe shpirtit.

PRODHIM PERFEKT

Një varëse që është magjepsëse jo vetëm me simbolikë, por edhe me zejtari të bukur. Motivet dhe simbolet e stilit egjiptian janë një trajtim i vërtetë vizual.

 

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt