Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veture & Vegla & 0Warranty > Exolium

Exolium - Pompë vaji

Pompa elektrike e fuqishme që mund ta përdorni për lëngje të ndryshme, duke përfshirë vajin dhe ujin! Kjo pompë është perfekte për ndërrimin e vajit, transferimin e lëngjeve ndërmjet cisternave si dhe nxjerrjen e ujit nga rezervuarët e peshkut me përmasa mesatare dhe të vogla 💧 👌

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6780Lek
3390Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Çdokush mund ta përdorë atë

Tani mund të ndërroni vaj, të transferoni lëngje ose të zbrazni një rezervuar uji me një shtypje të vetme të një butoni. Thjesht lidhni pompën e vajit me burimin e energjisë dhe ajo mund të pompojë vazhdimisht për 20 minuta.

Ndryshoni vajin, transferoni lëngjet pa bërë rrëmujë

Duke përdorur metoda tradicionale të ndërrimit të vajit ose transferimit të lëngjeve midis rezervuarëve - garantohet derdhja, rrëmuja dhe shpërdorimi i lëngjeve të çmuara. Dizajni i zgjuar dhe funksionimi i përsosur sigurojnë që kjo pompë të mund të përdoret në mënyrë efektive në çdo hapësirë.

SHPEJTË DHE SIGURT

Me zhurmë të ulët dhe shpejtësi të lartë, çdo nxjerrje e lëngjeve do të bëhet në mënyrë perfekte në pak minuta.

Performancë e shkëlqyer

Pompa e vajit ka vula të shumta për të siguruar asnjë rrjedhje gjatë punës së saj. Me këtë pompë, ju mund ta përfundoni punën e pompimit të vajit pa probleme dhe me efikasitet.

I përshtatshëm për QËLLIMET e ndryshme

Pompa mund të përdoret në situata të ndryshme, siç është nxjerrja e verës nga fuçitë e verës. Thjesht lidheni me një prizë elektrike ose një bateri dhe pompa është menjëherë gati.

Foto e produktit në 360 °

Përdoreni atë kurdo dhe kudo

Nxjerrësi i vajit është i pajtueshëm me energjinë 12V të makinës dhe mund të lidhet me baterinë e makinës. Kjo ju lejon ta përdorni kudo që ju nevojitet.

Projektuar për t'u përdorur në lëngje

Rrjeta e filtrit prej çeliku inox nuk ndryshket kurrë dhe përshtatësi i vidhos i ndashëm lejon pastrimin e filtrit me lehtësi. Pompa mund të zhytet në mënyrë të sigurtë në ujë ose vaj.

Pompë praktike dhe lehtësisht e ruajtur

Me gjatësi vetëm 20 cm, mbajeni gjithmonë këtë pompë në kutinë e veglave ose në bagazhin e makinës. I lëvizshëm dhe i lehtë për t'u transportuar nëpër kopshtin, pishinat, dyqanet e riparimit ose fushat tuaja.

E dobishme në situata të papritura

Për ndërrim urgjent të lëngjeve, si kullimi i rezervuarëve ose bodrumeve të përmbytura dhe shumë më tepër! Kjo pompë shumëfunksionale është e dobishme në shumë situata.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Produkti korrespondon me përshkrimin, i gjithi me cilësi të mirë. Unë e rekomandoj atë.

Rrezon - Durrës

E blere fillimisht per nderrim vaji por pompa eshte shume e mire per te nderruar ujin edhe ne depon tim te peshkut.

Koranfo - Tirana

Jam shume i kenaqur si nga ana materiale ashtu edhe nga sherbimi.

Jeongbinn - Shkodër

Exolium - Pompë vaji

Pompa elektrike e fuqishme që mund ta përdorni për lëngje të ndryshme, duke përfshirë vajin dhe ujin! Kjo pompë është perfekte për ndërrimin e vajit, transferimin e lëngjeve ndërmjet cisternave si dhe nxjerrjen e ujit nga rezervuarët e peshkut me përmasa mesatare dhe të vogla 💧 👌

6780Lek 3390Lek
shuma:

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,645Lek /copë

3x  2,063Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Pompë vaji.

Materiali:

aliazh alumini; Motori Bakër

Tensioni:

12 V (DC)

Dimensionet:

Gjatesia 20cm; Gjatësia e telit 2.5 m; Diametri 51 mm

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt