Më e mira E renditura e para Shitesit me te mire
dokishop.al > Protofol > Eco - Produkt revolucionar në ofertë

Vetëm edhe 5 artikuj në rezerva

71 copë të shitura në 24 orët e fundit

150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Portofol i hollë Eco

Një zgjidhje praktike për të gjitha kartat, paratë dhe kartat e identitetit tuaj në formën e një aksesori të modës minimalisht të dizajnuar. Materiali: Eko lëkurë, poliester
Produkti nukështë në dispozicion në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
Ngjyra:
1x 3490Lek
Zgjedhjet më të mira 2x 5390Lek
3x 6190Lek

6980Lek 3490Lek

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

DIZAJN PRAKTIK I HOLLË

Vendosni gjithçka që ju nevojitet në një portofol të zgjuar dizajni me një rrip të trefishtë - aq i hollë sa nuk do ta ndjeni as në xhep.

ME BRENDËSI SHUMË TË ORGANIZUAR

Portofoli më funksional ndonjëherë - me 5 vende kartash elektronike, 2 ndarje fotografish, një ndarje të gjerë parash dhe vende të veçanta të kartave të memories.

THJESHTËSI DHE CILESI

Kur bie fjala për portofolin minimalist, vëmendje e veçantë i kushtohet cilësisë së tij dhe rezistencës ndaj veshjes

Afishim piktural i funksionalitetit

1 Ndarjet e kartmonedhave 2 Ndarjet e kartave dhe të dokumenteve personale 3 Ndarja e fotografive 4 Pjesa e kartës së kujtesës 5 Ndarje e kartës SIM

Shtoni në shportë

Al-Online Shpk d.o.o.

Në lidhje me kompanin

Reklamacione dhe zëvëndësime

Politika e privatësis

Kushtet e punës

XXX

Ndihma përdoruesve dhe porosis

al@dokishop.com

Për Ju jemi në dispozicion çdo ditë pune nga 08:15 - 15:45.

Mënyra e pagesës

🔒 100 % blerje e sigurt

Shkëmbimin falas, kthimi i produktit ose kthimi i parave në rast që nuk jeni të kënaqur me produktin.

dokishop.al | Al-Online Shpk d.o.o.

Facebook