Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Protofol > Eco
-50%

Portofol i hollë Eco

Vlerësimi 4,7 / 5

Një zgjidhje praktike për të gjitha kartat, paratë dhe kartat e identitetit tuaj në formën e një aksesori të modës minimalisht të dizajnuar. Materiali: Eko lëkurë, poliester

6780Lek
3390Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Ngjyra:

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,645Lek /copë

3x  2,030Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

DIZAJN PRAKTIK I HOLLË

Vendosni gjithçka që ju nevojitet në një portofol të zgjuar dizajni me një rrip të trefishtë - aq i hollë sa nuk do ta ndjeni as në xhep.

ME BRENDËSI SHUMË TË ORGANIZUAR

Portofoli më funksional ndonjëherë - me 5 vende kartash elektronike, 2 ndarje fotografish, një ndarje të gjerë parash dhe vende të veçanta të kartave të memories.

THJESHTËSI DHE CILESI

Kur bie fjala për portofolin minimalist, vëmendje e veçantë i kushtohet cilësisë së tij dhe rezistencës ndaj veshjes

Afishim piktural i funksionalitetit

1 Ndarjet e kartmonedhave 2 Ndarjet e kartave dhe të dokumenteve personale 3 Ndarja e fotografive 4 Pjesa e kartës së kujtesës 5 Ndarje e kartës SIM

 

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt