Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & Perfume > Donnela
-50%

Donnela – Aromë e parezistueshme për zonjat me klas

Vlerësimi 4,7 / 5

Notat e freskëta të agrumeve do t'ju mbajnë të freskët gjatë gjithë ditës, ndërsa notat e larta të jaseminit do të zgjojnë feminitetin tuaj të këndshëm.

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,445Lek /copë

3x  1,863Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Një aromë që do t'ju bëjë të dallueshëm

Kjo është aroma që do të bëhet shenja juaj! Me notat e saj të paharrueshme, do të jeni të dallueshëm kudo që të shkoni.

Një formulë e përsosur e notave magjepsëse që zgjat gjatë

Një aromë e qëndrueshme e krijuar nga artistët më të mirë të botës lë një ndjesi të këndshme në lëkurën tuaj. Vishni atë gjatë gjithë ditës dhe do të mbetet i njëjti intensitet.

Bëhuni personazhi kryesor kudo

Miqtë tuaj vazhdimisht do t'ju pyesin se ku e keni blerë këtë aromë dhe njerëzit përreth do të jenë të kënaqur.

E pershtatshme per cdo rast

Pavarësisht nëse shkoni në zyrë, natën ose në një takim romantik, kjo aromë plotëson çdo stil. Mbani sekretin e pamjes suaj të firmës në këtë shishe.

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt