Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Vegla & 0Promocion & 0Warranty > Donflix

Donflix – Transmetues HDMI me valë

Konvertoni çdo telefon në një televizor me ekran të madh dhe shijoni të gjitha llojet e përmbajtjeve në rezolucion Full HD dhe me zë me cilësi të lartë.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7380Lek
3690Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Shiko seriale, luaj muzikë dhe më shumë

Luaj lojra, shfaq një prezantim, ndiqni transmetimin e drejtpërdrejtë ose dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Çfarëdo për të cilën jeni gati, mund të transmetohet nga pajisja juaj portative në çdo moment të caktuar.

Nuk ka nevojë për telekomandë

Përdorni telefonin tuaj për të kërkuar përmes përmbajtjes që po shikoni. Nuk keni nevojë për telekomandë me këtë pajisje kompakte.

Kinema sa herë të duash

Lidhni laptopin dhe televizorin tuaj me përshtatësin Donflix dhe përjetoni relaksim të plotë në filmat, muzikën ose serialet tuaja të preferuara. Eksperiencë e vërtetë kinemaje sa herë që ju dëshironi.

Nuk ka nevojë të instaloni aplikacione shtesë

Kjo pajisje funksionon shumë thjeshtë. Thjesht lidheni atë me telefonin, tabletin ose kompjuterin tuaj nëpërmjet Wi-Fi dhe futeni në televizorin tuaj. Shiko Youtube ose Netflix në çdo kohë.

Shijoni imazhin cilësor

Nuk ka më tendosje të syve në një ekran të turbullt. Ky përshtatës do të sigurojë një imazh të qartë dhe me cilësi të lartë edhe kur përmbajtja transmetohet në ekrane më të mëdha.

Foto e produktit në 360 °

Vendoseni shpejt dhe lehtë

Lidheni përshtatësin me televizorin ose projektorin tuaj dhe lidheni atë me pajisjen tuaj në sekonda me anë të Wi-Fi. Është i pajtueshëm me telefona dhe sisteme të ndryshme dhe nuk keni nevojë të instaloni ndonjë aplikacion shtesë.

Nuk ka më kabllo të çrregullta

Nuk keni nevojë të shqetësoheni me fshehjen e telave të gjatë të ngatërruar pas televizorit. Kjo pajisje e vogël është zëvendësuesi i përsosur për grupin e kabllove në dhomën tuaj të ndenjes dhe dhomën e gjumit.

Lidheni atë me çdo pajisje

Kjo vegël e gjithanshme mund të lidhet me shumë pajisje dhe është e përputhshme me Android, Windows ose IOS. Transmetoni video nga smartfoni juaj ose kërkoni nëpër galerinë tuaj sa herë që dëshironi.

Merreni kudo me vete

Ju mund ta merrni këtë pajisje të thjeshtë në zyrën tuaj ose ta përdorni në mbledhjet e familjes ose miqve. Është i vogël dhe i lëvizshëm, kështu që mund ta vendosni lehtësisht në çantën tuaj të laptopit.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Kjo gjë është e mahnitshme! Fëmijët e mi e duan atë. Është vërtet e lehtë për t'u përdorur.

Ana - Elbasan

Punon vërtet shkëlqyeshëm. Transferon një foto në telefon në televizor në cilësi të mirë.

Arti - Shkodër

Është i lehtë për t'u përdorur. Fëmijëve të mi u pëlqen të shikojnë filma vizatimorë në mëngjes. Ky përshtatës na e bëri jetën më të lehtë.

Elsjana - Vlorë

Kjo gjë është vërtet e mirë. Rekomandohet shumë.

Koranfo - Durrës

Donflix – Transmetues HDMI me valë

Konvertoni çdo telefon në një televizor me ekran të madh dhe shijoni të gjitha llojet e përmbajtjes me rezolucion të plotë HD dhe me zë me cilësi të lartë 🎬🔊

7380Lek 3690Lek
shuma:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,440Lek /copë

3x  2,023Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Transmetues HDMI me valë

Materialet:

ABS, PVC, metal

Mbështet:

Youtube, Netflix për Android, Youtube për Iphone

Distanca Wi-Fi:

deri në 10m

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt