Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Perfume > Diane

Ujë parfum luksoz për femra Diana

Në të njëjtën kohë, krijim i fundit aromatike i butë, elegant dhe i fuqishëm që është tashmë në kompletin e shumë femrave!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6980Lek
3490Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Lini një gjurmë aromatike kudo që të shkoni!

Notat aromatike ekstravagante që premtojnë kënaqësi jo vetëm që do të bëjnë të nuhasë gjithë jetën tuaj, por edhe vendin ku shkelni.

Josh dhe opium kalimthi

Kjo aromë joshëse do të lërë pa fjalë kalimtarët e rastësishëm.

Asnjë ndjenjë e rëndimit në lëkurë dhe në hundë

Një notë e freskët dhe femërore në zemrën e këtij uji parfum për gratë sjell një aromë efektive dhe luksoze në qafën tuaj që ju rrëzon nga këmbët!

Aromë e qëndrueshme dhe femërore që nuk avullohet shpejt

Një nga ato parfume që është në të njëjtin nivel me parfumet e markave të famshme botërore. Aroma e saj freskuese do të shijojë çdo kalimtar dhe do të qëndrojë në lëkurë edhe pas dushit!

Raporti perfekt i sasisë, cilësisë dhe çmimit

Shishja e qelqit 100 ml është e mbushur me ujë parfumi që përmban 15% vajra esencialë, gjë që e bën atë të qëndrojë për orë të tëra. Parfumi është i sigurt dhe i butë për lëkurën, kështu që nuk ka rrezik për acarim.

Foto e produktit në 360 °

Një formulë e ekuilibruar e notave aromatik

Do të përshtatet në mënyrë perfekte në kombinime të lehta veshjesh verore, por edhe më të rënda, duke lënë pas jush një frymë freskie të këndshme kudo.

Ju bën të ndiheni mirë

Një formulë aromatike që i jep “atë diçka” çdo zonje që e vesh. Mund ta vishni në çdo rast.

Tërheq vëmendjen në një mënyrë të mirë

Kjo është një nga ato aroma të paharrueshme që duhet të vishni kur thjesht dëshironi të nuhasni mirë. Është thjesht e pamundur të mos e vësh re.

Jep një ndjenjë lirie dhe entuziazmi

Notat aromatike dhe pikante që përbëjnë këtë parfum do t'ju japin forcë dhe energji të re në çdo kohë. Mjaft e fortë për t'u mbajtur mend, por edhe mjaft e lehtë për të mos rënduar!

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ka erë shumë të këndshme. Zgjat me orë të tëra ashtu siç thotë. Mund t'ua rekomandoj të gjithëve :)

Sidorela - Durrës

Kur porosita, as që mendova se do të kishte erë kaq të mirë. Unë jam thjesht i emocionuar

Sara - Kamëz

Shumë delikate dhe sensuale. Ia rekomandova të gjithë miqve të mi: D

Elsjana - Elbasan

Ujë parfum luksoz për femra Diana

Në të njëjtën kohë, krijim i fundit aromatike i butë, elegant dhe i fuqishëm që është tashmë në kompletin e shumë femrave!

6980Lek 3490Lek
shuma:

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,190Lek /copë

3x  1,757Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Ujë tualeti në tre nivele, i pasur me nota agrume të portokallit dhe bergamotit, të plotësuar nga aromat e trëndafilit dhe paçulit.

Vëllimi:

100 ml

Afati i ruajtjes:

36 muaj pas hapjes

Mënyra e përdorimit:

Spërkatni ujë tualeti në kyçin e dorës ose në zonën tjetër të dëshiruar. Shmangni kontaktin me sytë.

Paketa:

1 x Diane

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt