Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Dekorim > Diamond DrillPro
-50%

Set i stërvitjeve Diamond DrillPro

Vlerësimi 4,7 / 5

Një zgjidhje e thjeshtë dhe e shpejtë për vrima të rrumbullakëta të shpuara në mënyrë perfekte!

6980Lek
3490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,190Lek /copë

3x  1,757Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Ajo depërton në çdo sipërfaqe

Shtojcat Diamond DrillPro do të shpojnë absolutisht çdo sipërfaqe! Nuk ka rëndësi se çfarë materiali është. Prisni vrima të shpuara në mënyrë perfekte në xham, dru, beton, gur, metal, plastikë…

Dora e djathtë gjatë zotërimit

Një grup i domosdoshëm në një punëtori shtëpiake dhe master, por edhe në bimë të mëdha. Vazhdimet do të jenë dora juaj e djathtë gjatë zotërimit.

Ato lehtësojnë të gjitha llojet e punës

Zgjidhni diametrin e duhur të bitit dhe bashkojeni atë në stërvitje. Me zgjerimet e grupit Diamond DrillPro, shpimi i vrimave në familje dhe industri të ndryshme dhe degë të shkencës arrihet më shpejt dhe më lehtë.

 

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt