Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Dekorim & Stolite > Decape

Decape - Komplet piercing

Komplet plotësisht i sigurt dhe hipoallergjik me 1 vegël shpimi, vathë për veshët dhe hundën. Shponi veshët ose hundën shpejt dhe thjesht! Materiali: Çelik inox

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6580Lek
3290Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Duhen vetëm 4 hapa për të shpuar veshët ose hundën

Praktike dhe e thjeshte. Fshijeni zonën e kërkuar me fshirje alkooli dhe lani duart. Shënoni zonën tuaj të kërkuar me një shënues. Mbajeni mjetin shpues në zonën e shënuar. Shtypni fort, dhe ka një piercing!

Nuk duhet të shkoni më në studion e piercing

Kjo është një zgjidhje ideale për fëmijët që kanë frikë nga shpimi i veshit. Nuk do t'ju duhet t'i çoni fëmijët në një studio piercing, tani mund ta bëni vetë. Fëmijët do të ndihen të sigurt në shtëpinë e tyre, do të kapërcejnë frikën dhe do t'u shpohen veshët.

Lehtë për t’u përdorur

Kompleti i gjeneratës së re për shpimin e veshit përdor parime të sigurta të shpimit të veshëve. Është më i sigurt, më i shpejtë dhe më i saktë, duke ju bërë ta bëni vetë.

Vathë me pamje dhe shkëlqim të parezistueshëm

Stili i shkëlqyer nuk ka pse të kushtojë një pasuri. Kompleti i shpimit është bërë nga materiale të cilësisë së lartë në mënyrë që vathët të jenë të përballueshëm, të bukur dhe të dizajnuar pa kohë.

Një komplet i përbërë nga pjesë praktike

Kompleti i shpimit të vetëveshëve përfshin 2 copë vathë (një i veshur me ar dhe një i veshur me argjend) 1 shpim për hundë, 1 makinë shpuese plastike.

Foto e produktit në 360 °

BËJENI VETË NGA SHTËPITË TUAJA

Nuk duhet të shkoni më tek profesionistët për të shpuar hundën ose veshin. Tani ju jeni profesionisti juaj dhe mund të punoni nga komoditeti i shtëpisë tuaj, pa stres.

Materiali hipoalergjik është i sigurt për lëkurën tuaj

Kompleti i shpimit të veshit është prej materiali inox, paketim i pastër, për çdo lëkurë të ndjeshme. Është i përshtatshëm për të rriturit, fëmijët, gratë dhe burrat.

PIRCING PA STRES

Shponi veshët e fëmijës tuaj pa stres nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Seti përmban dy vathë, një vath në hundë dhe një makinë plastike.

Ideale për fillestarët dhe profesionistët

Ju nuk keni nevojë të trajnoheni për të mësuar se si ta përdorni këtë grup. Ai është i destinuar si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët në mënyrë që të gjithë të mund ta përdorin atë.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Unë e rekomandoj këtë për shpimin e veshëve! Praktikisht pa dhimbje dhe shumë e lehtë. Bëra 3 shpime kërcore të gjitha njëra pas tjetrës dhe mezi më dhimbte.

Tahrijah - Kamëz

Është çelik inox i cili zakonisht është i mirë për njerëzit me ndjeshmëri ndaj metaleve. Unë jam shumë i kënaqur me këtë komplet!

Sara - Elbasan

Super i lehtë për t'u përdorur dhe nuk kishte komplikime. I shpova veshët vetë fëmijës tim sot.

Sidorela - Shkodër

Komplet piercing - Decape

Komplet plotësisht i sigurt dhe hipoallergjik me 1 vegël shpimi, vathë për veshët dhe hundën. Shponi veshët ose hundën shpejt dhe thjesht! Materiali: Çelik inox

6580Lek 3290Lek
shuma:

1x  3290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,990Lek /copë

3x  1,557Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një komplet praktik piercing që mund të përdoret nga kushdo

Materiali:

Çelik inox

Paketa:

2 vathë (të veshur me ar dhe argjend); 1 shpim hunde; 1 makinë plastike

Dimensionet:

Diametri i vathëve - 4mm x 0.08mm x gjatësia 14mm; Pierce për hundë - 2mm x 0.08mm x gjatësi 12mm; Dimensionet e veglës së shpimit - 5.6cm x 2.1cm;

xxxxxx

Porosia

6580Lek 3290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt