Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kuzhine & 0Wholesale > CookX Mat

CookX Mat - bazë brumi silikoni jo ngjitëse

Mjet ndihmës i kuzhinës për përgatitjen e suksesshme të pastës

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6780Lek
3390Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

E bën punën më të lehtë për amviset, bukëpjekësit dhe ëmbëltoret

Sipërfaqe higjienike për zhvillimin e shpejtë dhe të lehtë të brumit me cilësi dhe madhësi ideale. Përgatitja e kuzhinës dhe ëmbëlsirës do të jetë një trajtim i vërtetë me këtë bazë.

 

Nuk ka më zhgënjime dhe ngjitje të brumit në bazë!

A ju pëlqen të bëni rrotulla, strudel, brumë pica, gjevrekë apo briosh? Falë bazës silikoni jo ngjitëse, ju do t`i përgatitni këto pasta me kënaqësi dhe do të admironi rezultatin përfundimtar.

Gatuaj si shefat kryesorë

Nëse kuzhina është vendi juaj i preferuar për t`u çlodhur dhe lini imagjinatën tuaj të egër, do të jetë edhe më shumë falë kësaj baze. Zhvilloni brumin e përsosur ose masën fondant për veshjen e ëmbëlsirave dhe bërjen e figurinave.

MBROJTJA E Çrregullimeve

Thuaji "JO" rrëmujës dhe papastërtisë në kuzhinën tuaj. Për shkak se kërkon përdorim minimal të miellit, mbron në mënyrë të përkryer sipërfaqen tuaj të punës dhe kuzhinën nga njollat e bardha, por edhe lëngjet dhe mbetjet e ushqimit.

Kurseni para dhe kohë

Ju mund të harroni për blerjen e letrës për pjekje kur të merrni këtë aksesor kuzhine. Gjithashtu do të konsumoni më pak miell se zakonisht, duke kursyer para por edhe kohë për të përgatitur pasta.

Foto e produktit në 360 °

SUBSTRAT JO-Ngjitës

Nënshtresa higjienike dhe jo toksike është ideale për të punuar me çdo brumë pa shtuar miell ose vaj. Brumi nuk do të ngjitet në bazë dhe përgatitja e tij do të jetë më e shpejtë.

MATJE E THJESHT

Tani mund të provoni receta nga e gjithë bota dhe të mos shqetësoheni për konvertimet e njësive. Ekziston një diagram në bazë, me madhësi të ndryshme të diametrave, për shkak të të cilave ëmbëlsirat e kripura dhe të ëmbla do të kenë të njëjtën madhësi.

CERTIFIKATA LFGB

Baza e brumit silikoni jo ngjitëse është bërë nga silikoni me cilësi të lartë, të certifikuar nga LFGB. Kjo do të thotë se ky silikon fleksibël dhe elastik është i sigurt për përgatitjen e ushqimit.

BAZA JO-Rrëshqitëse

Baza për trajtimin e lehtë të brumit nuk do të rrëshqasë dhe lëviz në çdo sipërfaqe që e vendosni. Thjesht pastroni sipërfaqen duke e larë në pjatalarëse ose lajeni me detergjent enësh dhe ujë.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Kursimi nuk është aq i vështirë për mua sa pastrimi, por tani ka mbaruar sepse fjalë për fjalë asgjë nuk ngjitet më :)))

Sara - Elbasan

Blerje e shkëlqyer, nuk kam pse të shpenzoj më miell në mënyrë që brumi të mos ngjitet dhe nuk kam pse të përdor një tepsi. Tani transferoj gjithçka me bazën në furrë: D

Megumi - Kamëz

Kjo bazë është universale, të paktën nuk e përdor vetëm për brumë, por edhe gjatë përgatitjes së gjërave të tjera

Midori - Vlorë

CookX Mat - Mbulesë brumi silikoni jo ngjitëse

Për shkak të fleksibilitetit të jashtëzakonshëm të kësaj baze silikoni, ju do të jeni në gjendje të rrokullisni brumin në të pasi të rrokullisni me një kunj dhe ta lini në frigorifer të qëndrojë për aq kohë sa është e nevojshme.

6780Lek 3390Lek
shuma:

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,090Lek /copë

3x  1,657Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Baza e brumit silikoni jo ngjitëse - një mik i ëmbëlsirave profesionistë, furrtarëve, por edhe të gjithë atyre që kënaqen me pjekjen.

Përmasat:

50 cm x 40 cm

Materiali:

Silikon 100% higjenik dhe jo toksik i sigurt për ushqimin

Ngjyra:

Blu

Paketa:

1 x brumë silikoni jo ngjitës CookX Mat vjen në paketë.

Përdorimi:

Vendoseni bazën në çdo sipërfaqe, spërkateni me një sasi të vogël mielli dhe filloni të rrokullisni brumin.

Shënim:

Mund të lahet në pjatalarëse, të mbahet në frigorifer, dhe gjithashtu ka për qëllim pjekjen në furrë.

 

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt