Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet & Lingerie > Comforto
-50%

Sytjena jashtëzakonisht e rehatshme

Vlerësimi 4,7 / 5

Projektuar posaçërisht për t`iu përshtatur një madhësie më të madhe dhe t`ju ofrojë mbështetjen për të cilën dëshironi. Mater️ Materiali: 100% poliester

Madhësia Perimetri i gjirit (cm) Nën perimetrin e gjoksit (cm)
80 100 75 - 80
85 100 - 115 80 - 85
90 115 - 125 85 - 90
95 125 - 145 90 - 95
100 145 - 160 95 - 100
6780Lek
3390Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,090Lek /copë

3x  1,657Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Sytjena komode dhe diskrete me efekt shtytës

Harrojeni sytjenat e pakëndshme që kruhen dhe bojë. Me këtë sytjena, ju do të shkëlqeni në çdo veshje dhe do të magjepseni me dekoltenë tuaj të mrekullueshme.

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt