Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet > Collen
-50%

Sytjena tërheqëse Collen

Vlerësimi 4,7 / 5

Ai siguron një formë të këndshme dhe një mbështetje të shkëlqyeshme dhe gjinj më të mëdhenj, më të rëndë, me theks në rehati! Materialet: 90% najlon, 10% elastan

6780Lek
3390Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,090Lek /copë

3x  1,657Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra:
Prodhimi 1
Madhësia:
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shpërndan peshën në mënyrë të barabartë

Shiritat e butë dhe të gjerë të shpatullave do të kujdesen për lehtësimin e shpatullave në gjinjtë e rëndë. Shiriti nuk pritet në shpatull, por pesha e gjoksit shpërndahet në mënyrë të barabartë.

Merret frymë dhe pa shtrëngim

Sytjena është bërë nga një material që ndan lagështinë nga trupi dhe lë lëkurën të marrë frymë.

I qëndrueshëm gjatë aktivitetit

Pjesa qendrore midis gotave tani është ngritur dhe është siguruar shumë mirë e cila është ideale për gjinjtë më të mëdhenj.

Rehati e fundit dhe mbështetje e përsosur

Ndjehuni të sigurt dhe pa ngarkesë gjatë gjithë ditës. Ky sytjena është krijuar për t`ju dhënë komoditet dhe mbështetje të përsosur.

 

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt