Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kapele > Coatsy

Set dimëror 3 në 1 me maskë Coatsy

Një set i butë dhe i ngrohtë për ditët e ftohta të dimrit, i përbërë nga një kapele, një maskë me një valvul frymëmarrjeje dhe një shall. Do t'ju mbrojë nga i ftohti, kështu që nuk do të ndjeni një erë të akullt. Materialet: Poliestër, fibra akrilike

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7180Lek
3590Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Mbroni fytyrën dhe qafën nga dimri i ftohtë

Një kapele e rehatshme, një maskë e butë dhe një shall i butë do t'ju mbrojnë nga flladi i akullt. Trajtoni lëkurën e fytyrës në një dimër të ngrohtë pa parehati.

Merrni frymë lirisht nën një maskë të ngrohtë për fytyrën

Maska e fytyrës përmban një valvul ajri me ndihmën e së cilës do të merrni frymë lirshëm, dhe në të njëjtën kohë do të mbroheni nga i ftohti.

Mbrojtje e butë dhe e butë

Materialet e rehatshme do të ofrojnë gjithçka që lëkura juaj ka nevojë për të qëndruar e mbrojtur dhe e paprekur. Materialet speciale nuk do të shkaktojnë djegie, kruajtje ose shqetësime të tjera.

Pasuroni pamjen tuaj

Përveçse ju mbron nga i ftohti, ky set ju jep një pamje fantastike. Ngjyrat e kombinuara në mënyrë perfekte dhe modelet e thurura janë detaje të shkëlqyera për dimër.

Shijojeni dimrin

Tani më në fund mund të shijoni me siguri sezonin tuaj të preferuar. Nëse ende nuk ju pëlqen, atëherë shijojeni që të mos e ndjeni as të ftohtin e dimrit që po vjen.

Foto e produktit në 360 °

Set ideal për aktivitete sportive dimërore

Ski, patinazh, udhëtim me sajë, kamping, shëtitje, ju mund t'i bëni të gjitha këto pa probleme me këtë grup të butë. Ndjeni gëzimet e dimrit, por jo dimër në fytyrën tuaj.

E pershtatshme per te gjithe dhe praktike

Ky grup i përshtatet pothuajse të gjitha madhësive. Një avantazh të madh jep maska që ngjitet në kapak, por ka edhe një shall që tërhiqet mbi kokë, në mënyrë që të mos shpëtohet.

Treshja e pandashme ofron mbrojtje të plotë

Pjesë të komponuara në mënyrë perfekte të setit që nuk bëjnë dot pa njëra-tjetrën! Një kombinim i pandashëm është një maskë dhe një kapak që fiksohen me një buton dhe një shall që me siguri do të mbrojë qafën tuaj, pa rënë dhe lëvizur.

Harrojeni lëkurën e plasaritur nga i ftohti

Ajri i ftohtë, temperaturat e ulëta dhe shallet e kapelet me cilësi të ulët që ju shkatërrojnë fytyrën tashmë i përkasin së shkuarës. Ngroh dhe mbron fytyrën edhe gjatë erërave të ftohta me stuhi.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

E përkryer! Më pëlqen të ngrohem jashtë ndërsa bie borë. E shijoj dimrin dhe e gjithë fytyra ime është e mbrojtur.

Ana - Vlorë

U habita nga butësia e materialit, më pëlqen shumë në lëkurën time. Një maskë për fytyrën me një valvul frymëmarrjeje është një risi e madhe!

Tahrijah - Elbasan

Është aq praktik dhe i thjeshtë sa nuk mund ta heq!

Arlinda - Kamëz

Coatsy - 3 në 1 set dimëror

Ngrohuni dhe mbrohuni me këtë set në të cilin merrni një kapelë, shall dhe mbrojtje të fytyrës! Materialet: Poliestër, pambuk, lesh, kanavacë akrilike

7180Lek 3590Lek
shuma:

1x  3590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,290Lek /copë

3x  1,857Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Set praktik që ju mbron nga moti i ftohtë

Materialet:

Poliestër, fibra akrilike

Ngjyra:

kafe dhe bezhë

Madhësia:

Perimetri i kapelës - 56-60 cm; shall - 50 cm; maskë - 23 x 12 cm

xxxxxx

Porosia

7180Lek 3590Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt