Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kapele > Coatsy
-50%

Coatsy - 3 në 1 set dimëror

Vlerësimi 4,7 / 5

Ngrohuni dhe mbrohuni me këtë set në të cilin merrni një kapelë, shall dhe mbrojtje të fytyrës! Materialet: Poliestër, pambuk, lesh, kanavacë akrilike

7380Lek
3690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,340Lek /copë

3x  1,890Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Aksesorë të ngrohtë dhe të butë për ditët e ftohta

Dukeni shkëlqyeshëm këtë dimër me pajisje moderne që do të siguroheni që të jeni ngrohur edhe gjatë ditëve më të ftohta.

PA ZBRITJE

Mburoja e fytyrës me filtër është ngjitur në butonat në kapele në mënyrë që të mos ketë rënie ose lëvizje. Përveç që ju bën të ndiheni më të sigurt, ju do të mbroni fytyrën tuaj nga era e ashpër dhe e dimrit.

BUTONA RUAJ T. PARALAJMRIN TUAJ

Kur nuk mbani mbrojtje për fytyrën, thjesht ngrini atë mbi kapelen tuaj, pa e zbërthyer butonin. Në këtë mënyrë nuk do ta humbni dhe do të qëndrojë e pastër më gjatë.

Shamia më praktike që shkon me gjithçka

Ndryshe nga shallet e gjata dhe të rënda që ndonjëherë janë të vështira për t`u kombinuar, ky shall i përshtatet gjithçka. Smallshtë i vogël dhe i adaptueshëm, por ngroh po aq mirë sa shalle standarde prej leshi.

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt