Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kepuce > Claude

Claude - Këpucë elegante

Shijoni hapat e lehta me këtë model elegant. I mban këmbët tuaja të ngrohta dhe parandalon rrëshqitjen edhe në sipërfaqe të lagura. Materialet: Pjesa e sipërme: pëlhurë; shtrojë: pëlhurë; thembra e jashtme: PVC

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7380Lek
3690Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Claude

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Këmbët e thata dhe të ngrohta gjatë ditëve me shi

Falë materialeve të tij, ky model do të ruajë ngrohtësinë e këmbëve tuaja. Sholla e jashtme që nuk rrëshqet do t'ju mbajë të sigurt në sipërfaqen e lagur dhe të rrëshqitshme.

Shollë e jashtme përshtatëse për këmbët tuaja

Një sobë e jashtme krejtësisht fleksibël do të përshtatet me formën e këmbës suaj dhe do të sigurojë siguri dhe rehati më të madhe gjatë ecjes.

Mos ngurroni të eksploroni natyrën

Claude do të jetë zgjedhja juaj e parë kur bëhet fjalë për të eksploruar natyrën. Ato do t'i mbrojnë këmbët tuaja nga lagja, do të ofrojnë rehati të madhe dhe do të parandalojnë çdo rrëshqitje.

Shëtitje të lehta dhe të rehatshme

Projektuar posaçërisht për t'i bërë shëtitjet tuaja më komode se kurrë! Lehtësia e këtyre këpucëve do t'ju sigurojë shëtitje të gjata dhe të rehatshme nëpër qytet ose natyrë.

Modeli që shkon me çdo stil

Kombinimi perfekt i stilit elegant dhe sportiv. Pavarësisht nëse shkoni në punë apo për një shëtitje, këto këpucë do të plotësojnë çdo veshje tuajën.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,390Lek /copë

3x  1,957Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :

Foto e produktit në 360 °

Pa djersitje dhe aroma të pakëndshme

Materiali i frymëmarrjes i këtyre këpucëve ka një efekt të këndshëm në lëkurën tuaj. Ata neutralizojnë djersitjen dhe aromat e pakëndshme pas konsumimit të zgjatur.

Vishni këpucët në sekonda

Falë lidhëseve elastike që nuk kërkojnë lidhje, mund t'i vishni këto këpucë në pak sekonda.

Modeli që shkon me çdo stil

Kombinimi perfekt i stilit elegant dhe sportiv. Pavarësisht nëse shkoni në punë apo për një shëtitje, këto këpucë do të plotësojnë çdo veshje tuajën.

Materiale me cilësi të lartë

Të bëra nga materiale rezistente ndaj konsumit, këto këpucë do të zgjasin me vite! Përveçse keni këpucët më të rehatshme, do të kurseni para për të riblerë të tjera.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Këpucë të shkëlqyera, më pëlqen t'i vesh kudo që shkoj.

Arti - Tirana

Këpucë vërtet të rehatshme! Edhe pas një ecjeje të gjatë, këmbët nuk më dhembin.

Fatlind - Vlorë

Kaq e lehtë sa nuk më djersitin këmbët kur i vesh. Era e pakëndshme e këmbëve të mia është zhdukur!

Jeongbinn - Shkodër

Siguroni siguri dhe rehati maksimale gjatë shëtitjeve të gjata për veten tuaj
  • Material cilësor dhe që merr frymë
  • Ata neutralizojnë djersitjen
  • Taban që nuk rrëshqet
  • E qëndrueshme dhe e fortë
  • E këndshme për shëtitje të gjata

Lini flluska dhe parehati në të kaluarën

Është koha për të shijuar shëtitjet e gjata me këpucë të rehatshme që nuk do të bëjnë kallo apo dhimbje në këmbë pas saj.

TË QËNDRUESHME

ELEGANTE

NGAJSHME

AIRY

Përshkrimi:

Këpucë elegante Claude

Materialet:

Sipëri pëlhurë; shtrojë pëlhurë; thembra e jashtme PVC

Ngjyra:

Kafe

Madhësia:

39, 40, 41, 42, 43, 44

MIRËMBAJTJA:

Kur të ndoten, fshijini këpucët me një leckë të lagur dhe lërini të thahen në ajër.

PARALAJMËRIM:

Edhe pse është prej materiali cilësor, këshillohet trajtimi i kujdesshëm për të shmangur dëmtimet.

SHËNIM:

Këpucët mund të vishen për të gjitha stinët.

RUAJTJA:

Ruajeni në një vend të thatë, larg burimit të drejtpërdrejtë të nxehtësisë.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7380Lek
3690Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Claude

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt