Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Vegla & Pasije te menqura & Tiktok > Chromoly
-50%

Chromoly – Përshtatës me valë HDMI

Vlerësimi 4,7 / 5

Shikoni dhe dëgjoni përmbajtje me cilësi të shkëlqyer në televizorin tuaj, duke e transmetuar me valë nga telefoni, tableti ose laptopi juaj!

7780Lek
3890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,590Lek /copë

3x  2,157Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shijoni cilësinë e përsosur të imazhit

Nuk ka më të zbehni sytë duke u përpjekur të shikoni një film në një ekran të vogël smartphone. Bëni vetes kokoshka dhe shijoni filma me imazh të pastër kristal në ekranin e televizorit.

Mbështet pajisje dhe sisteme të ndryshme

Pajisja praktike do të funksionojë me telefona dhe sisteme të ndryshme, nuk ka nevojë për adaptorë shtesë. Një klikim dhe do të mund të luani çdo përmbajtje në ekranin e televizorit.

I lëvizshëm dhe i lehtë

Pse të mos bëni një festë karaoke të improvizuar në shtëpinë e mikut tuaj ose një mbrëmje filmi në kopshtin tuaj. E gjithë kjo është e mundur falë kësaj pajisjeje të dobishme dhe kompakte

Funksionalitetet e ilustruara:

1) Porta mikro USB
2) Porta e daljes HDMI
3) Butoni i modalitetit
4) Kabllo USB me antenë

xxxxxx

Porosia

7780Lek 3890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt